Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Naujieji Metai Varšuvoje3 d.

Pramogos “Suntago” vandens parke

189 € 10 % 170 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės autobusu
 • Pažintinės kelionės
 • Naujametinės kelionės
 • Rekomenduojame

Kelionės akcentai:

 • šventinė žiemiška Varšuva
 • nakvynė Varšuvoje
 • Naujųjų metų sutikimas Varšuvoje
 • didžiausias vandens parkas Europoje - "Suntago"

Kelionės datos

2023-12-30 – 2024-01-01

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

189 € -10 % 170 € Pirkti

*Nakvynė viešbutyje MDM, Varšuvos centre

Nuolaida galioja nuo 2023-09-01 iki 2023-09-30

Į kelionės kainą įskaičiuota

Kelionė autobusu

2 nakvynės asmeniui su pusryčiais viešbutyje, dviviečiame kambaryje

Ekskursinė programa

Kelionės vadovo paslaugos

Kelionės dokumentų sutvarkymas  

Į kelionės kainą neįskaičiuota

Muziejų lankymas, Santago vandens parkas

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Keliaujantieji privalo turėti LR piliečio pasą arba asmens tapatybės kortelę. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis negu 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Išvykimo laikai:

6:00 val. Vilnius Spaudos rūmų aikštelė (Laisvės pr., 60);
7:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Circle K;
8:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties arba Marijampolė "Orlen" degalinė prie aplinkelio

Kelionės programa

 • 1

  diena

  Naujieji metai

  Ryte išvykstate iš Lietuvos. Atvykstate į Varšuvą. Ekskursija po šventinę Varšuvą - pažintis su miesto senamiesčiu, įtrauktu į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą: Karalių pilis ir aikštė, Karaliaus Zigmanto III kolona – pirmasis paminklas pasauliečiui Lenkijoje, Šv. Jono katedra - gotikinio stiliaus bažnyčia, senamiesčio Turgaus aikštė ir paminklas Varšuvos simboliui – Undinei, Barbakano gynybinės sienos. Einate Karališkuoju keliu iki pat Šv. Kryžiaus bažnyčios, kur palaidota F. Šopeno širdis, pasivaikštote po miesto centrą.

  Vėliau vykstame  į XIX a. degtinės gamyklą, kurioje  rusams ir lenkams besiginčijant, kas pirmas pradėjo vartoti degtinę, buvo atidarytas Lenkijos degtinės muziejus – pirmas tokio tipo pasaulyje. Muziejus įrengtas rekonstruotoje gamykloje, kuri jam suteikia autentiškumo bei galimybę istoriją pajusti visu kūnu. Degtinės istoriją čia galima matyti, užuosti, liesti ir beabejo ragauti.  Nakvynė viešbutyje Varšuvoje.

 • 2

  diena

  Kalėdinė Varšuva

  Po pusryčių keliausime į Kultūros ir mokslo rūmų 34-tą aukštą, iš kurio atsiveria miesto panorama, pasigrožėsime Varšuvos senamiesčiu bei naująja miesto dalimi, kuri išsiskiria čia stūksančių dangoraižių eilėmis. Kelsimės į pilką komunistinį dangoraižį, sukonstruotą siekiant parodyti represinio režimo galybę. Pripažinsime, tuometinė valdžia atliko viską, kad pastatas neliktų nepastebėtas – Stalino vardu pavadintas 230,68 metrų statinys iki šiol dominuoja modernaus demokratinio miesto kraštovaizdyje, sukeldamas daug skirtingų jausmų: nusivylimo, neapykantos ar net nostalgijos.Vėliau keliausime Karališkuoju traktu iki Vilianovo karališkojo parko, kuris yra buvusi ATR vadovo Jono III Sobieskio karališkoji vasaros rezidencija. Istoriniuose šaltiniuose minima, jog kiemą puošusius augalus prižiūrėjo ne kas kitas, o pats monarchas, pasižymėjęs išskirtine meile ne tik prabangioms meno vertybėms, bet ir augalijai. Aplankysime  rūmuose sukauptą karališką meno kolekciją, tapusia pirmuoju muziejumi šalyje.   Laisvas laikas.  Naujųjų metų sutikimas Varšuvoje: pramogos, koncertai, linksmybės, fejerverkai. Nakvynė viešbutyje Varšuvoje.

 • 3

  diena

  Vėlyvi pusryčiai. Vėliau  vykstame į didžiausią vandens parką Europoje “Suntago”. Parke veikia 18 plaukimo baseinų, 32 vandens čiuožyklos, įskaitant ir ilgiausią Europoje 320 metrų ilgio nusileidimo taką. Galėsite pailsėti atogrąžų parke, apsodintame atvežtinėmis palmėmis iš Malaizijos, Floridos ir Kosta Rikos. Saunų mėgėjai galės atsipalaiduoti ne tik aromatinėje, kurioje bus jaukiai šilta, bet ir ekstremaliojoje, t.y. šaltojoje (-12 laipsnių) su tikru sniegu. Čia rasite ir egiptietiškų, ir korėjietiškų pirčių. Išvykimas iš vandens parko ir Varšuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtate į Lietuvą.

2023-12-30 – 2024-01-01

vietų yra
 • GGarantuotas išvykimas

189 € -10 % 170 € Pirkti

*Nakvynė viešbutyje MDM, Varšuvos centre

Nuolaida galioja nuo 2023-09-01 iki 2023-09-30

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės