Kelionės kaina
0 € 4200 €
Kelionės kaina
0 € 4200 €

Plaukimas laivu "Raketa" į vėjų ir jūros karalystę!2 d.

Nepamirštama kelionė Nemunu istoriniu maršrutu. Nakvynė Klaipėdos centre 4 žv. viešbutyje su pusryčiais

Kaunas - Nida - Juodkrantė - Klaipėda - Lyduvėnų tiltas

219 € asmeniui Pirkti
 • Autobusu Lietuvoje
 • Pažintinės kelionės
 • Rekomenduojame

Kviečiame į kelionę Nemunu vaizdingu istoriniu maršrutu iš Kauno į Nidą. "Raketa" - keleivinis laivas ir inžinerinė legenda nuo septintojo dešimtmečio plaukusi vaizdingiausiais Nemuno vingiais ir slėniais. Ne vieną keliautojų kartą sentimentais apdovanojusios kelionės atgimsta su nauja įgula ir istorijomis.Nesumeluota istorija mena, jog populiariausias bilietas šiuo laivu buvo Kaunas – Nida. Kelionė vaizdingoms Nemuno pakrantėmis, baigdavosi mylimame Kuršių Nerijos uoste. Maršrutas tapo tikru hitu: laukti jo tekdavo ilgose eilėse, o bilietai tirpdavo lyg pirmojo būtinumo gėrybės.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • "Raketos" bilietas maršrutu Kaunas - Nida
 • Transporto (turistinio autobuso) su vairuotoju paslaugos visos kelionės metu
 • Lydinčio kelionės vadovo paslaugos
 • Nakvynė asmeniui dviviečiame kambaryje su pusryčiais Klaipėdos centre esančiame 4 žv. viešbutyje
 • Ekologinis Kuršių nerijos mokestis
 • Kelto mokestis

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 • Naglių gamtinio rezervato mokomojo tako lankymas - 5 EUR (atsiskaitymas tik banko kortele)
 • Asmeninės išlaidos

Pastabos

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Įsigijus papildomą vietą autobuse, privaloma susisiekti su kelionės vadybininku tel. +370 68464786 arba el.paštu: egle@kelioniulaikas.lt
Pageidaujant užsisakyti vienvietį arba trivietį kambarį, privaloma prieš įsigyjant kelionę, susisiekti su vadybininku dėl galimybės ir priemokos. To nepadarius, pageidaujamas kambario tipo keitimas nėra garantuotas. 

Išvykimas: 
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, Circle K Santakos degalinė (Jonavos g. 38)
Grįžimas:
VILNIUS ~ 22:30 val.
KAUNAS ~ 21:00 val. 

Kelionės programa

 • 1

  1 diena.

  Raketa

  Išvykstate ryte. Atvykstate į Kauno "Combo" prieplauką. Prasideda Jūsų nepamirštama kelionė istoriniu 1957 metų laivu "Raketa". Plaukdami vaizdingais Nemuno vingiais ir slėniais pasieksite Senąją Nidos Prieplauką. Išsilaipinate. Ekskursija po Nidą. Nidą sergsti dvi aukštomis pušimis apaugusios kopos. Viena iš jų – Urbo kalnas. Ant kalno puikuojasi senasis Nidos švyturys. Parnidžio kopa – mėgstamiausia poilsiautojų lankymo vieta. Jos viršūnėje pastatytas Saulės laikrodis – kalendorius. Nuo šios kopos jums atsivers patys gražiausi šios vietovės vaizdai - Senieji žvejų namai, Kuršių marių pakrantės pasivaikščiojimų takas. Stabtelėsite Naglių Gamtos rezervate. Čia pamatysite Pilkąsias (Mirusias) kopas, išgirsite, kaip smėlis gali būti ir pavojingas. Juodkrantėje lankysite Raganų kalną. Raganos, velniai ir kiti  Nerijos legendų herojai  pralinksmins besivaikščiojant šio kalno takeliais. Atvyksite į Klaipėdą. Nakvynė viešbutyje. 

 • 2

  2 diena.

  Klaipėdos panorama

  Pusryčiai. Apžvalginės ekskursijos po Klaipėdą metu galėsite pasivaikščioti po Senamiestį su fachverkiniais namais, pasigrožėti Teatro aikšte, kuri svarbi ir tuo, kad 1923 m. Sausio 15 d. Lietuvos savanorių pajėgos įžengusios į Antantės valdomą Klaipėdą ir užėmusios Teatro aikštėje įsikūrusią prancūzų prefektūrą. Klaipėdos kraštas tapo Lietuvos dalimi. Gėrėsitės Simono Dacho skulptūra „Taravos Anikė“, senuoju neogotikinės architektūros paštu, Skulptūrų parku. Miestas įsikūrė 1252 m., kai Dangės upės žiotyse Vokiečių ordinas pastatė Memelburgo pilį.  Dabartinė Klaipėda - šiuolaikinis, sparčiai augantis uostamiestis. Miestą garsina ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Šiandien tai vienas iš gražiausių Lietuvos miestų. Laisvo laiko metu galėsite papietauti jaukiose miesto kavinukėse ar pasižvalgyti po uosto teritoriją. O gal spėsite pasisvečiuoti pas draugiškuosius delfinus Jūrų muziejuje? Dienai keliaujant link vakaro, pajudėsite namų link. Dubysos regiono kraštovaizdžiui ypatingą išskirtinumą suteikia unikalus kultūros paminklas – Lyduvėnų tiltas. Tai didžiausias tokio pobūdžio statinys Lietuvoje. Tilto ilgis beveik 600 m.! Vėlai vakare grįšite į namus. 

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės