Kelionės kaina
0 € 1575 €
Kelionės kaina
0 € 1575 €

TASAS - Thassos 3*8 d.

nuo 469 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Populiarios kelionės
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- Žaidimų aikštelė vaikams
- Arti gražaus paplūdimio
- Atnaujinti numeriai
- Puiki virtuvė
- Vandens sportas

Kelionės datos

2021-07-05 – 2021-07-12

vietų yra

519 € Pirkti

2021-08-30 – 2021-09-06

vietų yra

489 € Pirkti

2021-09-06 – 2021-09-13

vietų yra

469 € Pirkti

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Kavalis– Vilnius;
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg;
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 3 * „Tassosasmeniui dviviečiame numeryje
- maitinimo sistema: „HB - pusryčiais ir vakariene “.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- kurorto mokesčiai mokami atvyku

Pastabos

nurodyta kainai galioja asmeniui asmeniui dviviečiame numeryje
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis: www.hotel-thassos.gr
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  Graikija. Taso sala. Thassos hotel.

  Iki Kavalos oro uosto: ~65 km
  Iki Potos centro:            ~1 km
  Iki paplūdimio:              ~50 m

   

   

   

   

   

   

  Jaukus ir prižiūrėtas, 3* viešbutis, įsikūręs prie jūros kranto. Pastatytas 1981 m., paskutinį kartą atnaujinimai vykdyti 2010-2015 metais. Viešbutį sudaro vienas 4-ių aukštų pastatas, kuriame yra 52 numeriai. Komplekso tavernoje siūlomi graikiškos virtuvės delikatesai, o iš terasos atsiveria gražus vaizdas į jūrą. Teritorijoje yra restoranas, baras, bevielis internetas, baseinas, treniruoklių salė, vaikams skyrius baseine ir vaikų žaidimo aikštelė. Viešbutis išsiskiria laisva atostogine atmosfera, o paslaugus ir kompetentingas personalas garantuoja sėkmingą viešnagę. Autobusų stotelė apie 30 m nuo viešbučio.

 • Paplūdimys

  Pefkari, viešas, žvyro ir akmenų, vietomis smėlingas, nuolaidus įėjimas į jūrą, apdovanotas Mėlynosios vėliavos sertifikatu, apie 50 m nuo viešbučio, priėjimas takeliu, mokami skėčiai ir gultai (naudotis bare, kuriam jie priklauso). Metalia, viešas, smėlio-žvyro, apie 1,5 km nuo viešbučio.

 • Graikija — Tasos

  Graikija. Taso sala. Paplūdimys

  Vadinamas Smaragdine sala ir Žaliuoju Egėjo jūros deimantu, žavi visais mėlynos ir žalios spalvų atspalviais. Švelnus pušynais apaugusių kalvų reljefas vaizdingai leidžiasi į kobalto melsvumo jūrą, sidabriškos alyvmedžių giraitės šimtmečius nokina puikius vaisius, vilioja kvapniame meduje mirkyti saldumynai. Čia vis dar tebegyvenama laikantis tradicinių graikų papročius, be skubos, mėgaujantis kiekviena akimirka.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Aplink Taso salą — puiki proga per vieną dieną susipažinti su gražiausiais salos kampeliais, jos istorija ir įdomybėmis, susijusiomis su vietos žmonių gyvenimu! Programoje, be kita ko: Limenas - salos sostinė, kurioje šiuolaikiniai pastatai puikiai dera su istoriniais 2600 metų senumo paminklais, vaizdingas kalnų miestelis Panagia su akmenimis grįstomis gatvelėmis ir baltų akmeninių namelių labirintu bei meilės šaltiniu, Alykio pusiasalis su antikinėmis šventyklomis ir marmuro kasykla bei Arkangelo Mykolo vienuolynas su garsiąja relikvija - vinies, kuria prie kryžiaus buvo prikaltas Jėzus, fragmentas. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 30 EUR (į kainą neįskaičiuotas įėjimo į archeologijos muziejų bilietas - apie 2 EUR).

  Žygis visureigiais — Taso įdomybių atradimai visureigiais - tai nepamirštama patirtis ir puiki proga pažinti mažiau žinomą ir laukinę salos dalį bei prisiliesti prie jos nuostabios gamtos. Maršrute yra daug gražių ir sunkiai pasiekiamų vietų: marmuro kasykla, Ipsarionas - aukščiausia salos viršūnė, bei Šv. Panteleimono vienuolynas. Žygio visureigiais maršrutas taip pat veda prie Kastro krioklių ir mažojo Maries ežero. Į programą įtraukti pietūs, gaminami kepsninėje ant ypač gražaus plokštikalnio su vaizdu į Golden Beach. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 58 EUR.

  Magiškoji Makedonija — apsilankymas žemyne ir kartu kelionė laiku. Apsilankymas didžiausioje archeologinėje aikštelėje rytinėje Makedonijoje: Filipo II, Aleksandro Didžiojo tėvo, įkurto senovinio Filipio miesto griuvėsiai. Čia galima čia pasigrožėti amfiteatru, bazilika, katedra ir net Šv. Paulius kalėjimu. Visa tai sukuria kasdienio gyvenimo vaizdą, koks jis buvo laikotarpiu nuo IV amžiaus prieš mūsų erą iki VI amžiai mūsų eros. Romantiškoje scenografijoje galima pasiklausyti istorijos apie šv. Lidiją, kuri čia buvo pakrikštyta kaip pirmoji europietė. Grįžtant atgal, apsilankymas Kavaloje, viename iš didžiausių ir gražiausių Graikijos miestų su nuostabia sena miesto dalimi - Panagia. Laisvalaikis. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 54 EUR (neįskaičiuotas įėjimo į Filippi archeologinę aikštelę - apie 6 EUR).

  Plaukiojimas laivu — pasiplaukiojimas palei Taso pakrantę. Proga apžiūrėti įlankėles ir paplūdimius, sunkiai pasiekiamus iš žemyno pusės, bei pasigrožėti nepamirštamais kraštovaizdžių atžvilgiu pačios įvairiausios salos dalies peizažais. Pati tikriausia atostogų diena, kupina saulės, atsipalaidavimo ir pramogų. Programoje, be kita ko: žvejyba, maudymasis krištolo skaidrumo vandenyje, paplūdimio malonumai. Skanūs ant grotelių kepti graikiški pietūs. Maršrute paplūdimiai: Rosogremos, Salonikios, Aliki, Giola (natūralus baseinas) arba pietvakariuose: Rosogremos, Trypiti, Kafalas, Atspas, Skala Marion. Visos dienos trukmės išvyka. Kaina - apie 40 EUR (į kainą skaičiuoti pietūs).

2021-07-05 – 2021-07-12

vietų yra

519 € Pirkti

2021-08-30 – 2021-09-06

vietų yra

489 € Pirkti

2021-09-06 – 2021-09-13

vietų yra

469 € Pirkti

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės

graikija-kreta-Castro-baseinas2

KRETA - CASTRO 3*

Norintiems pažinti salą

 • nuo 445 €

Graikija. Kreta. Galini hotel.

KRETA - Galini 3*

Viskas įskaičiuota

 • nuo 417 €

Graikija. Rodo sala. Falirakijas. Sotirakis Studios

RODAS - Sotirakis Studios 2*

Norintiems pažinti salą

 • nuo 399 €

Graikija. Rodas. Pearl Hotel

RODAS - Pearl 2*

Norintiems pažinti salą (Rodo miesto centras)

 • nuo 413 €

Graikija. Kreta. Ilios Hotel. Baseinas
 • nuo 405 €