Kelionės kaina
0 € 4499 €
Kelionės kaina
0 € 4499 €

TENERIFĖ - Barcelo Santiago 4*8 d.

 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Populiariausi viešbučiai
 • Rekomenduojame
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- rekomenduojamas porom
- „Infinity“ baseinas
- vaizdas į Los Gigantes
- puiki virtuvė, profesionalus aptarnavimas
- „Barceló“ tinklas

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Tenerifė – Vilnius;
- registruotas bagažas iki 15 kg ir rankinis iki 5 kg;
- pervežimai šalyje: oro uostas – viešbutis – oro uostas;
- vietinio atstovo paslaugos;
- 7 nakvynių apgyvendinimas 4* viešbutyje „BARCELO SANTIAGO“ pasirinktame numerio tipe
- maitinimo sistema: „HB – pusryčiai ir vakarienė“, ‘FB – pusryčiai, pietūs ir vakarienė“, „AI - viskas įskaičiuota“

Į kelionės kainą neįskaičiuota

- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį pasą arba ATK. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Oficialus viešbučio tinklalapis:www.barcelo.com
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  tfsbasa 0

  Iki Tenerifės šiaurinio oro uosto: ~78 km
  Iki Tenerifės pietinio oro uosto:   ~43 km
  Iki Santa Kruso miesto centro:     ~95 km
  Iki paplūdimio:                          ~200 m

   

   

   

  Puikus 4* Barcelo tinklo viešbutis įsikūręs vakarinėje salos dalyje, nuostabioje vietoje, tarp kurortinių Los Gigantes ir Puerto Santiago miestelių, šalia garsiųjų Los Gigantes uolų, ant vandenyno kranto, toli nuo miesto šurmulio ir triukšmo. Pastatytas 1986 m., paskutinį kartą atnaujintas 2019 m. Viešbutyje yra 400 numerių. Komplekse yra restoranas, a la carte restoranas, 2 barai, 2 atviri baseinai, baseinas su sūkurinė vonia, suvenyrų parduotuvė, valiutos keitykla, paštas, kirpykla, belaidis internetas, gydytojo paslaugos, automobilių nuoma. Siūlomos pramogos: teniso kortas, stalo tenisas, sporto aikštelė, biliardas, žaidimų automatai, treniruoklių salė, SPA centras, sauna, turkiška pirtis, aerobika, pramoginiai renginiai. Vaikams yra baseinas, vaikų klubas, pramoginiai renginiai vaikams. Vaizdingi peizažai, draugiška atmosfera ir kokybiškas maitinimas - pagrindiniai viešbučio privalumai, kurie jau daug metų pritraukia turistus.

 • Paplūdimys

  Viešas, Puerto Santiago, smėlio-žvyro paplūdimys. Apie 200 m nuo viešbučio, mokami skėčiai ir gultai

 • Los Gigantes

  Ispanija. Kanarų sala. Tenerifė. Los Gigantes

  „Los Gigantes“ yra įsikūręs pietvakarinėje Tenerifės pakrantėje ir yra netoli nuo kitų dviejų atostogų kurortų Puerto de Santiago ir Playa de la Arena. Pripažįstama, kad ištisus metus klimatas šiame regione yra vienas geriausių pasaulyje. Los Gigantes kaimas yra 500 metrų aukščio uolų papėdėje, kurios taip pat žymi pietinę gražių Teno kalnų ribą. Tikras uolų grožis matomos iš „Archipenque Mirador“ apžvalgos taško, tiesiai virš kaimo. Los Gigantes yra labai gražus kurortas. Tai maža, rami vieta, sudaranti jaukumo atmosferą, kadangi iš vienos pusės apsuptas natūralios uolėtos vietovės ir iš kitos Atlanto vandenyno. Los Gigantes keliai yra labai siauri, todėl išvystytas vienpusis eismas didžiojoje kaimo dalyje. Norėdami išbandyti aerobikos treniruotę, pabandykite pasivaikščioti „Širdies kalnu“. „Los Guios“ yra nedidelis, švarus, juodo smėlio paplūdimys, kuriame nėra daug žmonių, nors jis tinka vaikams. Vis dėlto problema gali būti automobilių parkavimas aplink paplūdimį ir prieplaukos zoną. Šalia viešo paplūdimio yra prieplauka, kurioje rasite daugybę barų ir restoranų, iš kurių atsiveria vaizdai į kaimyninę La Gomera salą. Čia galite išbandyti nardymą ar jūrinę kelionę, pamatyti delfinų ir banginių, žvejybos išvykas, vandens motociklus, žygį baidarėmis, išsinuomoti valtį ir buriavimą. Dauguma renginių, tokių kaip karnavalas de Los Gigantes (savaitė po Pelenų trečiadienio), vyksta ten. Žiedinėje sankryžoje, nuo kalvos link prieplaukos, taip pat yra nedidelis turistinės informacijos kioskas. Yra keletas „El Laguillo“ baseinų kompleksų su didele maudymosi zona, užkandžių baru ir natūraliu baseinu. „Oasis“ klube yra baseinas su vandens kalneliais, veja ir baras -restoranas. Taip pat yra pėsčiomis galima nueiti iki uolų ir jūros. Krabų saloje yra natūralus baseinas, kurį reguliariai užpildo jūros bangos. „Tipsy Terrace“ yra baseinas, veja, teniso kortai, mini golfo aikštynas, restoranas ir baras. Ir daug kitų įdomybių.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Loro parkas – lankomiausia salos vieta. Lankomiausia vieta Tenerifėje – Loro parkas, 1972 m. įkurtas salos šiaurėje esančiame Puerto de la Kruso kurorte (tai seniausias salos kurortas). Loro parkas yra gavęs daugybę tarptautinių apdovanojimų, iš kurių reikšmingiausias yra „parko, tarnaujančio pavyzdžiu visiems pasaulio zoologijos sodams titulas“. Beveik visi ten gyvenantys (tiksliau tiktų „lepinami”) gyvūnai yra arba išgelbėti iš piktavalių rankų, arba atkeliavę iš cirkų, arba atstumti savo gentainių. Loro parkas dar vadinamas papūgų parku, nes čia yra didžiausia šių spalvingų paukščių kolekcija pasaulyje.Ypatingo dėmesio sulaukia parke įkurtas milžiniškas ryklių akvariumas. Didžiuliame akvariume surinkta apie 15000 jūros gyvūnų iš viso pasaulio bei apie 40 rūšių koralų. Parke įkurtas pingvinariumas, vyksta nepakartojami dresuotų delfinų, jūrų liūtų bei vieninteliai tokie Europoje Floridos orkų pasirodymai.Loro parke gausu egzotiškų augalų: kaktusų, orchidėjų palmių. Tropikų augmenijos pavėsyje prie vandens snaudžia krokodilai, žuvis gaudo pelikanai, po medžius karstosi šimpanzės.

  Mėnulio peizažai Teidės vulkano parke. Saloje stūkso Teidės vulkanas (3718 m aukščio, 20 km skersmens). Tai ir pats aukščiausias Ispanijos kalnas. Sniegu padengta viršukalnė daugeliui plaukiojančių jūroje nuo seno buvo tarsi kelrodis švyturys. Kadaise vulkanas siekė 5000 m aukštį. Teidės parko teritorija, esanti apie 2000 metrų virš jūros lygio, paskelbta nacionaliniu parku. Šalia automobilių sustojimo aikštelės – įspūdingų formų ir grožio Los Rokoso de Garsijos uolos. Jos pavaizduotos daugelyje salą reprezentuojančių atvirukų. Saulėtą dieną nuo Teidės ugnikalnio viršaus matomos kitos Kanarų salos. Tokie vaizdai ilgam išliks Jūsų atmintyje.

  Gvimaro piramidės – mįslingi statiniai. Prieš tūkstančius metų senųjų Tenerifės gyventojų guančų ritualinėms apeigoms pastatytos piramidės labai primena kitų civilizacijų – Meksikos ar Peru – piramides. Tikslus jų amžius iki šiol nenustatytas. 1990 m. piramidėmis susidomėjo garsus norvegų mokslininkas Turas Hejerdalas, kuris buriniu laivu Ra perplaukė Atlanto vandenyną. Jis gyveno Tenerifėje daugelį metų ir labai prisidėjo prie piramidžių tyrinėjimo. Jo rūpesčiu čia buvo įsteigtas etnografinis Gvimaro piramidžių parkas. Hejerdalo spėjimu, jos pastatytos Saulės dievo garbei. Mokslininkas išsiaiškino, kad piramidės yra sukonstruotos iš sustingusios lavos akmenų, o šalia jų rastos archeologinės iškasenos turi Pietų Amerikos kultūrai būdingų bruožų. Tai byloja apie senųjų civilizacijų ryšius.

  Maskos tarpekilis, La Gomeros bei Lanzarotės salos, jūrinės išvykos ir daug įdomių vietų.

Domina kita kelionės data ar kambario tipas?

Kreipkitės el. p. tel.

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės