(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

"Kaip puikūs slėniai sraunios Dubysos..."

Kelionės atmintinė Lietuva
1d.
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame į kelionę po Raseinių regioną. „Kaip puikūs slėniai sraunios Dubysos“ – prieš šimtmetį parašyti Maironio žodžiai tiksliai ir vaizdingai apibūdina  šį kraštą. Kraštą, kuris turtingas savo unikalia gamta, istoriniu bei kultūriniu paveldu.
Išvyksite ryte. Keliausite  Betygalos link.  Nedidelis ir jaukus miestelis nustebins įdomiais objektais: paminklas Didžiajam Vytautui, Šv.Mikalojaus bažnyčia, Tautos kryžius. Susitiksite su Betygalos bendruomenės nariais, kurie svetingai pasitiks ir pakvies dalyvauti programoje „Arbatos kelias“. Sužinosite apie vaistažoles, ragausite arbatą  iš aplinkinių pievų surinktų  žalumynų.
Raseinių kraštas saugoja literatūros patriarcho Maironio šviesų atminimą. Lankysite netoli Dubysos esančią  poeto gimtinę. Bernotuose apžiūrėsite  etnografinę ekspoziciją, supažindinančią su Maironio gyvenimu bei kūryba. Dubysos regiono kraštovaizdžiui ypatingą išskirtinumą suteikia unikalus kultūros paminklas – Lyduvėnų tiltas. Tai didžiausias tokio pobūdžio statinys Lietuvoje. Tilto ilgis beveik 600 m, aukštis – 42 m. Išgirsite tilto istoriją, sužinosite, kaip lyduvėniškiai apie paros laiką spręsdavo pagal pravažiuojančius traukinius...Toliau maršrutas vinguriuos į Nemakščius - nedidelį  miestelį, kuris nustebins savo įdomybėmis. Iš tolo pasitiks naujoji, įdomios apdailos vienbokštė Švč. Trejybės  miestelio bažnyčia.  Senosios bažnyčios vietoje apžiūrėsite  religinį paminklą -  Lurdo grotą. Sakoma, kad ši šventa vieta saugo vietos gyventojus. Tikėtina, retas keliautojas yra girdėjęs apie  Lietuvos bajoro P.Neveravičiaus aštuonratį savaeigį vežimą. Būtent čia, Nemakščiuose, gyveno šis keistuolis konstruktorius, kuriuo stebėjosi bei gerbė apylinkių valstiečiai. Istorijos mėgėjai atkūrė anksčiau veikusią Aštuonratės važiuoklės draugiją ir įrengė unikalų muziejų.
Viso Raseinių regiono per vieną kelionę, žinoma, neapžiūrėsite. Todėl tikrai bus verta dar ir dar čia sugrįžti...

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Papildomoms  išlaidoms planuoti ~ 12 €UR/asm.

Išvykimas:
8:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
9:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 22val.
KAUNAS ~ 21val.


Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus