(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostas

spausdinti programą Lietuva
1d.
Klaipėda – neužšąlantis kultūros uostasKlaipėda – neužšąlantis kultūros uostasKlaipėda – neužšąlantis kultūros uostasKlaipėda – neužšąlantis kultūros uostasKlaipėda – neužšąlantis kultūros uostas
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame į Klaipėdą — trečią pagal dydį Lietuvos miestą ir šalies uostamiestį. Daugeliui žmonių Klaipėdos vardas siejasi būtent su jūra ir ištisus metus neužšąlančiu uostu. Ilgą laiką Klaipėda priklausė Vokietijai ir buvo vadinama Mėmeliu. Tai bene seniausias Lietuvos miestas, Memelburgo vardu pirmą kartą paminėtas dar XIII a. viduryje. Kviečiame į romantiškiausią Lietuvos miestą! Išvyksite anksti ryte.  Keliausite pro žilą istoriją menančias Lietuvos vietas. Išsamus gido pasakojimas suteiks įdomios ir turiningos informacijos apie Lietuvos istoriją, gamtą, žmonių gyvenimą. Išgirsite įdomų gido pasakojimą apie Žemaitiją ir žemaičius. Žemaičiai nuo seno garsėjo savo tvirtumu, jėga. Ne veltui žemaičių herbe pavaizduota meška...

Atvyksite į Klaipėdą. Apžvalginės ekskursijos po Klaipėdą metu galėsite pasivaikščioti po Senamiestį su fachverkiniais namais, pasigrožėti Teatro aikšte, kuri svarbi ir tuo, kad 1923 m. Sausio 15 d. Lietuvos savanorių pajėgos įžengusios į Antantės valdomą Klaipėdą ir užėmusios Teatro aikštėje įsikūrusią prancūzų prefektūrą.             Klaipėdos kraštas tapo Lietuvos dalimi. Gėrėsitės Simono Dacho skulptūra „Taravos Anikė“, senuoju neogotikinės architektūros paštu, Skulptūrų parku. Miestas įsikūrė 1252 m., kai Dangės upės žiotyse Vokiečių ordinas pastatė Memelburgo pilį.  Dabartinė Klaipėda - šiuolaikinis, sparčiai augantis uostamiestis. Miestą garsina ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Šiandien tai vienas iš gražiausių Lietuvos miestų.  Klaipėda garsi savo įdomiais ir  unikaliais muziejais.  Lankysite “Pilies” muziejų. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Archeologiniai radiniai, dokumentai – visa tai rasta piliavietėje ir senamiestyje. Grožėsitės Klaipėdos miesto antspaudais, rekonstruotais XVII a. kostiumais. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį - pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei  XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą. Lankysite muziejų 39/45. Jis įsikūręs po pylimu, buvusios Klaipėdos pilies rytinės kurtinos vietoje, kur karo metais vokiečiai įrengė sprogmenų sandėlį. Šis muziejus pristato Klaipėdos miestui ir kraštui labai svarbų ir skaudų istorijos etapą – Antrąjį pasaulinį karą.

Klaipėdos senamiestyje įsikūrusioje kavinukėje galėsite paragauti Baltijos jūros gintaro arbatos. Gintaro arbata valo organizmą ir suteikia vidinės ramybės. Anot gintaro ekspertų, ši arbata turi antiseptinių savybių, šalina toksinus. Gintaro rūgštis stiprina žolelių poveikį ir gydomąsias savybes.

Pageidaujantieji, persikėlus keltu pateks į Lietuvos Jūrų muziejų. Muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje, kur baigiasi 98 kilometrų ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. Po atnaujinimo akvariume įrengtas akrilo tunelis. 18 metrų ilgio ir labai įspūdingas. Tai vienas pagrindinių atsinaujinusio akvariumo traukos taškų, leidžiantis pažinti jūros povandeninį pasaulį – virš lankytojų galvų plaukioja seniai pažįstami eršketai, kurie į Klaipėdą atvežti prieš 15 metų iš Volgos žiočių ir dabar siekia beveik 2 metrų ilgį. Taip pat naująjame akvariume įrengta  Baltijos jūros ekspozicija, parodų salė, suvenyrų parduotuvė. Vakare, po pilnos įspūdžių dienos, grįšite į namus.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas.
- Gido paslaugos.
- Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Įėjimas į lankomus objektus, planuoti ~ 25 €
- kelionės draudimas (medicinis ir nuo nelaimingų atsitikimų)
- kitos asmeninės išlaidos

 

DĖMESIO!
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
- AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE (UŽDARUOSE)  BŪTINA DĖVĖTI KAUKES

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 5 2751797, +370 68464786 arba el.paštu: [email protected]

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 23val.
KAUNAS ~ 22val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus