(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ledo karalystė Pakruojo dvare

Lietuva
1d.
Ledo karalystė Pakruojo dvareLedo karalystė Pakruojo dvareLedo karalystė Pakruojo dvare
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame šauniai praleisti šeštadienį keliaujant po Lietuvą. Mylintys gamtą turės galimybę pasigerėti besikeičiančiu kraštovaizdžiu, bet didžiausia švente akims ir sielai taps Ledo karalyste virtęs Pakruojo dvaras!

Išvyksite ryte. Pirmiausia atvyksite į Kėdainius. Tai Radvilų, įtakingų ir turtingų Lietuvos didikų, miestas. Šiame mieste įvairiais laikais gyveno ir kūrėsi įvairiausių tautybių  bei tikėjimų žmonės. Miestas klestėjo, augo, plėtėsi...Trumpos ekskursijos metu pajusite šio miesto dvasią – čia dera ir vienas kitą papildo  įvairių religijų istorinis bei kultūrinis paveldas: Didžioji gatvė, Šv.Jurgio ir šv. Juozapo bažnyčios, Karmelitų vienuolynas, Evangelikų reformatų bažnyčia.

Vyksite į Pakruojo dvarą, kuris virs tikra Ledo karalyste. Šis festivalis, priešingai nei pirmasis, taps tarptautiniu ir sukvies daugiausia ledo meistrų iš užsienio: Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Bulgarijos, Prancūzijos, Suomijos ir kt., bus sukurta 30 originalių ledo skulptūrų. Ir tai toli gražu dar ne viskas!

Šis ledo skulptūrų festivalis stebins lankytojus ne tik originaliomis skulptūromis, tačiau ir tikra ledo karalyste su ugnies, šviesų, lazerių, fejerverkų šou, kuriuos sukurs pirotechnikos ir vizualinių efektų profesionalai: UAB „Blikas", „Viduramžių pasiuntiniai", "ABLight" ir kiti. Festivalis išsiskiria dar ir tuo, kad yra dedikuotas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui.

Ledo karalytėje jus kvies apsilankyti: Didžiųjų ledo skulptūrų aikštė, Baltųjų zuikių svirnas, Maisto turgus, Ledo meistrų dirbtuvėlės, Žaldoko bravorai, Ūkio krautuvėlė, Ledinė požemio kavinė, Ledo karalienės Bausmių rūsys, Karalystės širdis-Centriniai rūmai, Ugninės meilės sala ir kt. Visų įsigijusių ekskursiją laukia dovana — nemokamas apsilankymas centriniuose dvaro rūmuose!

Papildoma informacija

Į kainą įskaičiuota:

Transportas;

Lydinčio gido paslauga.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Išvykimas:  7:00 val.

Išvykimo vieta: Lukiškių a. Vilnius

Išvykimas: 8:20 val.

Išvykimo vieta: PC MEGA automobilių stovėjimo aikštelė, Kaunas

Grįžimas į Kauną planuojamas: ~ 20 val.

Grįžimas į Vilnių planuojamas: ~ 21 val.

Lankomiems objektams planuoti ~10 EUR/asm.
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus