(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Lietuvos pajūris ir jo apylinkės

spausdinti programą Lietuva
2d.
Lietuvos pajūris ir jo apylinkėsLietuvos pajūris ir jo apylinkėsLietuvos pajūris ir jo apylinkėsLietuvos pajūris ir jo apylinkėsLietuvos pajūris ir jo apylinkės
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Išvyksite anksti ryte.  Keliausite pro žilą istoriją menančias Lietuvos vietas. Išsamus gido pasakojimas suteiks įdomios ir turiningos informacijos apie Lietuvos istoriją, gamtą, žmonių gyvenimą. Išgirsite įdomų gido pasakojimą apie Žemaitiją ir žemaičius. Žemaičiai nuo seno garsėjo savo tvirtumu, jėga. Ne veltui žemaičių herbe pavaizduota meška...

Atvyksite  į Kretingą. Tai šeštas pagal dydį miestas Žemaitijoje ir vienas seniausių vakarų Lietuvos miestų, urbanistikos paminklas. Kretinga ir jos apylinkės nuo seno garsėja archeologijos ir liaudies architektūros paminklų gausa, etnografijos ir liaudies meno vertybėmis, iš gilios senovės atėjusiomis liaudies tradicijomis ir papročiais, talentingais tautodailininkais. Lankysite Kretingos muziejų. Kretingos dvaras žinomas nuo XVI amžiaus. Grafas Juozapas Tiškevičius 1875 metais nupirko dvarą, rekonstravo rūmus ir pristatė oranžeriją. Joje įkūrė Žiemos sodą, kuris buvo sudėtinė rūmų interjero dalis, kuri jungėsi su reprezentacinėmis salėmis ir grafų apartamentais. Kretingos dvaro Žiemos sodas buvo didžiausias tarp to meto Europos privačiose valdose pastatų oranžerijų. Apžiūrėsite, įvertinsite. Atvyksite į Palangą. Ekskursija po  Palangą. Trumpa pažintis su miesto istorija, miesto centru. Botanikos parko lankymas. Grafų Tiškevičių rūmai. Pageidaujant, galima aplankyti Gintaro muziejų.  Palangos pajūris, tiltas. Nakvynė Palangoje.

2 diena. Pusryčiai. Atvyksite į Klaipėdą. Apžvalginės ekskursijos po Klaipėdą metu galėsite pasivaikščioti po Senamiestį su fachverkiniais namais, pasigrožėti Teatro aikšte, kuri svarbi ir tuo, kad 1923 m. Sausio 15 d. Lietuvos savanorių pajėgos įžengusios į Antantės valdomą Klaipėdą ir užėmusios Teatro aikštėje įsikūrusią prancūzų prefektūrą. Gėrėsitės Simono Dacho skulptūra „Taravos Anikė“, senuoju neogotikinės architektūros paštu, Skulptūrų parku. Miestas įsikūrė 1252 m., kai Dangės upės žiotyse Vokiečių ordinas pastatė Memelburgo pilį.  Dabartinė Klaipėda - šiuolaikinis, sparčiai augantis uostamiestis. Miestą garsina ir tarptautiniai festivaliai bei šventės. Šiandien tai vienas iš gražiausių Lietuvos miestų.  Klaipėda garsi savo įdomiais ir  unikaliais muziejais.  Lankysite “Pilies” muziejų. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Archeologiniai radiniai, dokumentai – visa tai rasta piliavietėje ir senamiestyje. Grožėsitės Klaipėdos miesto antspaudais, rekonstruotais XVII a. kostiumais. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį - pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei  XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą.

Pageidaujantieji, persikėlus keltu pateks į Lietuvos Jūrų muziejų. Muziejus įsikūręs šiauriausiame Kuršių nerijos taške – Kopgalyje, kur baigiasi 98 kilometrų ilgio Kuršių nerijos pusiasalis ir atsiveria Klaipėdos uosto vartai. Po atnaujinimo akvariume įrengtas akrilo tunelis. 18 metrų ilgio ir labai įspūdingas. Tai vienas pagrindinių atsinaujinusio akvariumo traukos taškų, leidžiantis pažinti jūros povandeninį pasaulį – virš lankytojų galvų plaukioja seniai pažįstami eršketai, kurie į Klaipėdą atvežti prieš 15 metų iš Volgos žiočių ir dabar siekia beveik 2 metrų ilgį. Taip pat naująjame akvariume įrengta  Baltijos jūros ekspozicija, parodų salė, suvenyrų parduotuvė. Vakare, po pilno įspūdžių savaitgalio, grįšite į namus.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Transportas.
- nakvynė Palangoje
- Gido paslaugos.
- Ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Įėjimas į lankomus objektus, planuoti ~ 25 €
- kelionės draudimas (medicinis ir nuo nelaimingų atsitikimų)
- kitos asmeninės išlaidos

 

DĖMESIO!
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
- AUTOBUSUOSE IR LANKOMUOSE OBJEKTUOSE (UŽDARUOSE)  BŪTINA DĖVĖTI KAUKES

Būtina išankstinė registracija telefonu 8 5 2751797, +370 68464786 arba el.paštu: [email protected]

 

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 23val.
KAUNAS ~ 22val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus