(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Mėmelis: tarp Slavų ir Germanų

spausdinti programą Lietuva
1d.
Mėmelis: tarp Slavų ir GermanųMėmelis: tarp Slavų ir GermanųMėmelis: tarp Slavų ir Germanų
Rezervuoti

Kelionės programa

Mažoji Lietuva – tai unikalaus gamtos grožio ir išskirtinio istorinio bei kultūrinio paveldo regionas. Jame yra UNESCO paveldo šedevras – Kuršių Nerija, nepakartojama Nemuno delta su daugybe salų, Ventės Ragas, ties kuriuo driekiasi Didysis paukščių migracijos traktas...  Kviečiame į turiningą kelionę po šį kraštą, kurio likimą  formavo audringi istoriniai įvykiai...

Išvyksite ryte. Vyksite  Kauno link. Nuo čia keliausite senuoju Panemunės pilių keliu iki senosios Klaipėdos krašto sienos. Pravažiuosite Smalininkus. Ši „smalos varytojų“ gyvenvietė garsėjo pirmąja vandens matavimo stotimi, vėliau įsteigta muitine, per kurią buvo prekiaujama su Vokietija. Keliaujant toliau – Vilkyškiai.  Net sunku įsivaizduoti, kad šiandieniniame tyliame miestelyje prieš šimtmetį virte virė gyvenimas: vykdavo dideli turgūs, buvo nemažai restoranų, parduotuvių....  Stabtelėsite ant legendinio Rambyno kalno. Tai šių kraštų  simbolis, nuo kurio atsiveria įspūdinga panorama į Nemuno vingį ir Karaliaučiaus krašto platumas. Atvyksite į Šilutę. Šilutės miesto istorijos pradžia laikoma XVI a. pradžia, kai pusiaukelėje tarp Tilžės ir Klaipėdos buvo atidaryta smuklė... Trumpa ekskursija po miestą: nuostabaus grožio evangelikų liuteronų bažnyčia, H. Šojaus dvaras, miesto parkas, karių kapinės. Vyksite į Rusnę. Tai vienintelis Lietuvos miestelis saloje. Lankysite etnografinę žvejo sodybą, išgirsite apie pavasario potvynius, polderių sistemas, žvejų tradicijas... Keliaujant  didžiausio Mažosios Lietuvos miesto link, aplankysite  „Memel –Nord‘ą“. Tai vieninteliai tokio tipo įtvirtinimai Lietuvoje, pastatyti 1939 metais Vokietijos karinio jūrų laivyno vadovybės nurodymu. Apžiūrėsite muziejaus eksponatus, išgirsite  įdomias istorijas apie Antrąjį pasaulinį karą. Atvyksite į  Klaipėdą, seniausią Lietuvos miestą, kuris Memelburgo vardu paminėtas dar 1252 metais... Ekskursijos metu sužinosite apie Prūsijos karalienę Luizą ir karalių Vilhelmą, apie laikus, kai Klaipėdos miestas buvo Prūsijos karalystės sostine bei dar daug įdomių pasakojimų. Pagal pageidavimą lankomas Mažosios Lietuvos istorijos muziejus.

Vėlai vakare grįžtate namo.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Išvykimas: 7.00 val. Išvykimo vieta:  Lukiškių aikštė
Grįžimas į Vilnių planuojamas ~ 24 val.

Papildomos išlaidos:

Etnografinės sodybos lankymas 2 Lt/asm.

Mažosios Lietuvos istorijos muziejus 6 Lt/asm.

„Memel Nord“ lankymas – auka.

Papildoma informacija

Rekomenduojama patogi avalynė ir patogūs drabužiai. Taip pat reikalui esant, apsiaustas nuo lietaus.
Grįžus po kelionės, keleiviai išlaipinami sodinimo vietoje.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus