(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Miestas prie Nevėžio

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Miestas prie NevėžioMiestas prie NevėžioMiestas prie Nevėžio
Rezervuoti

Kelionės programa

Dažnai keliaudami tolyn, šį miestą pravažiuojame... Ir tiesiog praleidžiame puikią progą išsamiai susipažinti su šiuo savitu Aukštaitijos sostine tituluojamu miestu. Kviečiame nuvykti į Panevėžį, pasigerėti urbanistiniu  gražiai sutvarkytu istoriniu bei kultūriniu centru, kuriame savitą koloritą sukuria medinių namelių ir mūrinių daugiaaukščių kaimynystė, ūksmingi skverai, lauko kavinės, turgeliai...

Išvyksite ryte. Atvyksite į Panevėžį. Vardą miestui lėmė per miestą tekanti Nevėžio upė. Šiandien tai apskrities ir vyskupystės centras, vadinamas žaliu ir švariu miestu. Ekskursiją pradėsite nuo Laisvės aikštės, kuri vasarą džiugina žydinčiais gėlynais ir fontanais. Aikštėje stovi J.Miltinio dramos teatras, pelnęs miestui legendinę šlovę. Šalia teatro – Senvagė. Jos panoramos fone puikuojasi paminklas Lietuvos didžiajam kunigaikščiui ir Lenkijos karaliui Aleksandrui. Aplankysite miestiečių pamėgtą pramogų vietą – Nevėžio vagoje įrengtą gražų tvenkinį, kurį puošia nutiesti takai, tilteliai, originalios skulptūros… Senvagėje yra vienas unikalus istorijos pėdsakas. Tarpukario Panevėžys garsėjo kaip malūnų miestas, čia yra išlikęs 1848 m. statytas malūnas, šiuo metu rekonstruotas į prabangų viešbutį… Iš Senvagės laipteliais pakilsite į Kranto gatvę, kurioje pamatysite miesto seniausią pastatą. Praeidami  miesto gatvėmis, išgirsite apie J.Masiulio knygyną, kuris buvo įkurtas 20 a. pradžioje, apie Lėlių vežimo teatrą, J.Miltinio palikimo studijų centrą. Pabuvosite Panevėžio krašotyros muziejuje. Muziejus saugo baltų genties atmintį, išsamiai supažindina su senųjų gyvenytojų buitimi, gyvenimo būdu, paparočiais, pasaulėžiūra.  Vyksite į J.Biliūno gatvėje įsikūrusią meninio stiklo studiją “Glasremis”, gaminančią puikius spalvoto stiklo dirbinius. Matysite, kaip bespalvė stiklo masė tampa fantastišku kūriniu. Draugiški darbuotojai papasakos apie stiklo magiją, čia pat galėsite įsigyti patrauklių stiklo suvenyrų. Grįžtnat namų link užsuksite į Bistrampolį. Apžiūrėsite dvaro rūmus, parką, koplyčią. Pastarosios sienas puošia įspūdingos freskos, vaizduojančios knygnešių laikus. Pageidaujant pažintį su dvaru baigsite prie kavos ar arbatos puodelio su firminiu dvaro desertu.

Vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Išvykimas: 8.00 val. Išvykimo vieta:  Lukiškių aikštė
Grįžimas į Vilnių planuojamas ~  20 val.

Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 10 €UR

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus