(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Nuo Tauragės iki Kudirkos Naumiesčio

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Nuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos NaumiesčioNuo Tauragės iki Kudirkos Naumiesčio
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame aplankyti pasienyje įsikūrusį Tauragės kraštą. Lygioje Karšuvos žemumoje plyti didesnioji rajono dalis, tik šiaurėje horizontą kilsteli Žemaičių aukštumos kalvos.

Išvyksite ryte. Atvyksite į Tauragę. Miestas pirmiausia kūrėsi prie dvaro, bet per 1836 m. gaisrą sudegė apie 200 jos pastatų — muitinė su sandėliais, paštas, evangelikų liuteronų bažnyčia. 1844-47 m. pastatyta viduramžius primenanti istorizmo stiliaus pilis, kuri anksčiau tarnavo kaip carinės Rusijos pasienio muitinė ir kalėjimas. Čia buvo ir psichiatrijos ligoninė. Dabar čia įsikūręs Tauragės krašto muziejus. Toliau maršrute – Sudargas. Unikalus palei Nemuną nutūpęs miestelis garsus penkių piliakalnių kompleksu, datuojamu II tūkst. pradžia. Kovose su kryžiuočiais tai buvo svarbus gynybos punktas.  Sakoma, kad niekur Lietuvoje nepamatysite tokios panoramos, kaip čia: piliakalnių virtinė apjuosta melsva Nemuno juosta ir tolumoje dungsantys Ragainės ir Tilžės bokštai... Atvyksite į Kudirkos Naumiestį. Atversite šio regiono, įsikūrusio  Šešupės ir Širvintos santakoje, istorijos puslapius…Aplankysite dr. Vinco Kudirkos muziejų. Visame miestelyje gausu V.Kudirkos įamžinimo ženklų: V. Grybo sukurtas paminklas, muziejus, tiltas per Šešupę, jo vardo gimnazija. V. Kudirka Naumiestyje praleido paskutinius gyvenimo metus, redagavo „Varpą“, sukūrė „Tautišką giesmę“. Vakare grįšite į namus.

Papildoma informacija

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.
PASTABOS:
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Lankomiems objektams planuoti  ~ 10 EUR.

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 23 val.
KAUNAS ~ 22val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus