(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Po Dainavos kraštą

spausdinti programą Lietuva
1d.
Rezervuoti

Kelionės programa

Dzūkija, dar vadinama Dainava, vienas unikaliausių Lietuvos etninių regionų. Kiekvieną atvykstantį žavi reto grožio gamta – didingi miškai, šaltiniuotos upių versmės, pelkingos laukymės. Šio krašto žmonės sugebėjo savo atmintyje išlaikyti ir išsaugoti didžiausius etninės kultūros lobius: gatviniai ir kupetiniai kaimai,  bendruomenių papročiai ir tradicijos, senoviniai verslai. Dzūkijos kraštas vadinamas dainingiausiu visoje Lietuvoje. Dzūkai dainuoja ir sunkius darbus dirbdami, ir  vestuvėse šokdami, rauda lydėdami mirusiuosius... Kviečiame į kelionę po Dzūkiją aplankant įdomiausius šio regiono objektus.

 

Išvyksite ryte.  Keliausite Merkinės link. Tai vienas seniausių Lietuvos miestų, įsikūręs Nemuno ir Merkio santakoje. Tai senoji Dzūkijos sostinė, apjuosta nepakartojamo kraštovaizdžio ir menanti ne tik kovas su kryžiuočiais, bet ir istoriją susijusią su  Lietuvos valdovų gyvenimo įvykiais. Nuvyksite prie garsios Merkinės piramidės. Išgirsite pasakojimą apie piramidės įkūrėjo sumanymą,  sužinosite apie šio objekto paskirtį ir funkcijas bei piramidės lankytojų patyrimų istorijas. Aplankysite nedidelį kaimelį – Panarą, kur yra įsikūrusi „Pilnų namų bendruomenė". Jau  ne vienerius metus ši katalikų bendrija ištikimai atlieka savo misiją - padeda visiems ieškantiems ir

trokštantiems pagalbos. Čia, gražios Dzūkijos gamtos apsuptyje gyvenantys žmonės, puikiai sutvarkę savo gyvenamą aplinką, svetingai atveria vartus kiekvienam atvykstančiam. Jų pasakojimas, gyvenimo pavyzdžiai įkvepia ir sužadina daryti gerus darbus. Keliausite į Liškiavą, laikomą Dzūkijos krašto perlu. Tuo galėsite įsitikinti lankydami barokinę Švč. Trejybės bažnyčią, užlipę į senuosius piliakalnius, apžvelgdami įstabų visų upių tėvo Nemuno vingį.

Atvyksite į Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru" - ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosite po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Atsigaivinę  kurorto žaluma  ir maloniai praleidę laiką, vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Išvykimas  8.00 val.

Išvykimo vieta:  Lukiškių aikštė.

Grįžimas į Vilnių planuojamas ~  21 val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus