(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Po Lazdijų kraštą

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Po Lazdijų kraštąPo Lazdijų kraštąPo Lazdijų kraštąPo Lazdijų kraštąPo Lazdijų kraštąPo Lazdijų kraštą
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame pasidairyti po Lietuvos – Lenkijos pasienio kraštą. Sužinosite tai, ko galbūt dar nežinojote bei pamatysite tai, ko dar galbūt nematėte! Dažnas šį kraštą pravažiuoja, bet retas užsibūna ilgėliau...
Išvyksite ryte.Vyksite į Veisiejus. Išlikusiame dešiniajame Veisiejų dvaro rūmų fligelyje – seniausiame pastate Veisiejų apylinkėse, 2000-aisiais metais įsikūrė Veisiejų regioninio parko direkcija. 2014 m. Viesiejų regioninio parko direkcijoje įkurtas Lankytojų centras. Lankytojų centre Jūsų laukia ekspozicija ir edukacinės programos. Nuvykus į Kailinių kaimą, rasite 15 metrų aukščio apžvalgos bokštą, kuris yra vizualiai lengvas ir neapkrautas sudėtingomis konstrukcijomis. Bokšto viršuje galima grožėtis Snaigyno ežero 3 salomis, o pasisukus į kitą pusę – atsiveriančia Veisiejų miestelio panorama.
Atvyksite į Lazdijus. Lazdijų miesto istorija siekia 1597 metus. Miesto pavadinimas manoma kilo pagal Lazdijos upelio ( dar vadinamas Raišupio ), kuris teka pro miestą, pavadinimą. Manoma, kad Raišupio pavadinimas yra jotvingiškas ir buvo susijęs su žodžiu „riešutas“. Kadangi Lietuvoje riešutai auga ant lazdynų, galbūt ir atsirado upelio pavadinimas Lazdija (vadinama ir Lazda). Lankysite krašto muziejų. Muziejaus pastatas – vertingiausias Lazdijų krašto švietimo istorijos eksponatas. Į jį 1920 m. buvo perkelta Seinų „Žiburio“ gimnazija, veikusi iki 1936-ųjų. 1995 m. atnaujinus senąsias „Žiburio“ gimnazijos patalpas, čia įkurtas Istorijos, kultūros ir švietimo muziejus, 2004 m. pavadintas Lazdijų krašto muziejumi. XX a. pradžios laikotarpio dvasią geriausiai nušviečia muziejuje įrengta „Senoji gimnazijos klasė“. Kitose muziejaus ekspozicijų salėse gausu informacijos ir eksponatų apie Lazdijų kraštą. Antrame muziejaus aukšte įrengta ekspozicijų salė, supažindina su poetės Salomėjos Nėries gyvenimu ir kūryba Lazdijuose.
Vyksite į Metelius. Metelių regioninio parko stiklinių sienų lankytojų centras stūkso ant pietinio Dusios ežero kranto, netoli kelio Simnas – Seirijai  Prie lankytojų centro pasitikęs balinis vėžlys Jus lydės po visą ekspoziciją. Šie, visoje Europoje reti, ropliai gyvena ir veisiasi pietinėje parko dalyje. Lankytojų centre turės ką veikti ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Informacija apie gražiausias parko lankytinas vietas, rečiausius gyvūnus bei augalus paslėpta „pušų kamienuose“. Norėdami atrasti, tai kas reta ir vertinga, Jūs turėsite atverti stalčiukus, dureles ar pažvelgti į medžio drevę. Prie Metelių miestelio įrengtas 15 m aukščio Metelių apžvalgos bokštas. Bokšto viršuje galima apžvelgti Metelių ežerą, Kemsinės pievą, Metelių kaimą, Papėčių piliakalnį, kurį galima išvysti kitoje ežero pusėje. Pasisukus matosi siauras Dusios ežero ruožas.
Atvyksite į Alytų — didžiausią Pietų Lietuvos miestą. Vaizdingais miškais, žaliuojančiomis kalvomis pasipuošusį Alytų juosia 16 km Nemuno kilpa. Ji miestą dalija į dvi dalis. Antano Juozapavičiaus tiltas per Nemuną jungia du Alytus.  Alytus – miestas parke. Daugiau nei trečdalį miesto teritorijos užima žalieji plotai. Šiandien žalumoje skendintis miestas didžiuojasi savo tradicijomis, kultūra, nepaprasto grožio gamta ir svetingais bei nuoširdžiais žmonėmis. Šis miestas buvo svarbus ir Nepriklausomybės kovų metu. Nuo 1918 m. formavęsis I pėstininkų pulkas kartu su vokiečių savanoriais 1919 m. sustabdęs Raudonosios armijos dalinius. Alytaus kraštotyros muziejus pateikia miesto istoriją moderniai, lankytojus sudomins gausi įvairi ekspozicija, susidedanti iš žemėlapių, fotografijų, atvirukų ir „gyvų eksponatų“.
Vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.
PASTABOS:
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Lankomiems objektams planuoti  ~ 15 EUR.

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus