(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Po Visagino kraštą

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Po Visagino kraštąPo Visagino kraštąPo Visagino kraštąPo Visagino kraštąPo Visagino kraštą
Rezervuoti

Kelionės programa

Išvyksite ryte. Vyksite į jauniausią, labiausiai į rytus nutolusį Lietuvos miestą. Galima teigti, kad Visaginas buvo pastatytas žmonėms, kurie statė ir dirbo vienoje galingiausių atominių elektrinių pasaulyje – Ignalinos atominėje elektrinėje (IAE). IAE turėjo didžiausią branduolinį reaktorių pasaulyje, kuris buvo įtrauktas į Gineso rekordų knygą.
Ekskursija po šį labai žalią ir švarų miestą. Tai vienas tautiškiai margiausių miestų Lietuvoje. Be lietuvių, labai didelę dalį gyventojų sudaro rusai, baltarusiai, ukrainiečiai, totoriai ir lenkai. Didelė religijų įvairovė. Mieste gyvena stačiatikiai, katalikai, ateistai ir net musulmonai. Sužinosite trumpą miesto istoriją, kodėl miesto išplanavimas paremtas „drugelio sparnų“ modeliu, pasivaikščiosite nuostabia ir išpuoselėta Visagino ežero pakrante. Pagal galimybę keliausite į taip vadinamą Ignalinos atominės elektrinės „simuliatorių“, kur galėsite pasijusti tikrais elektrinės operatoriais. Elektrinė valdoma iš blokinio valdymo skydo. Operatorių darbui vadovauja ir jį koordinuoja elektrinės pamainos viršininkas arba jo pavaduotojas. Elektrinėje numatyta daugiapakopė technologinių įrenginių apsauga. Susipažinsite su elektrinės valdymo principais, operatorių kasdienybe ir kaip elgtis avariniais atvejais.
Keliausite į Zarasų rajoną, prie gilaus ir itin didelio Smalvo ežero. Ežeras garsėja savo žuvingumu, jame veisiasi ešeriai, lydekos, karšiai, starkiai, lynai, kuojos, netgi įspūdingo dydžio šamai. Apsilankysite poilsio bazėje „Smalvas“, kurios visi statiniai pastatyti iš ekologiškos medienos ir puikiai dera draustinio fone. Tai labai rami ir jauki poilsio vieta, leidžianti lankytojams pamiršti kasdienius rūpesčius ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Galimybė papietauti „Smalvo“ kavinukėje. Vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

 

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.
PASTABOS:
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.
Lankomiems objektams planuoti  ~ 10 EUR.

Išvykimas:
8:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
Grįžimas:

VILNIUS ~ 21 val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus