(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
9:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)

spausdinti programą Lietuva
3d.
Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)Poilsis vėjų ir jūros karalystėje (Kuršių nerija 3d./2n.)
Rezervuoti

Kelionės programa

Kuršių Nerija – vertingiausia Lietuvos saugoma teritorija, stulbinanti unikaliu jūros, vėjų bei žmonių sukurtu kraštovaizdžiu. Pušynų masyvai, aukščiausios Šiaurės Europos kopos, į marias išsidriekę  smėlio iškyšuliai... Kuršių Nerija įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Kelionės akcentai:
- pamatysite regioną, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
- Nakvynė vilose "NIDOS BANGA"
- KELIONIŲ LAIKO DOVANA - 2 vakarienės;
- KELIONIŲ LAIKO DOVANA - Šviežiai rūkytos žuvies degustacija.

 

1 diena. Išvyksite anksti ryte. Važiuosite Klaipėdos link.  Smiltynės prieplaukoje keltu kelsitės į vadinamą jūrų ir vėjų karalystę – Kuršių Neriją.  Susipažinsite su pamaryje įsikūrusiomis gražiomis gyvenvietėmis. Stabtelėsite Naglių Gamtos rezervate. Čia pamatysite Pilkąsias (Mirusias) kopas, išgirsite, kaip smėlis gali būti ir pavojingas. Juodkrantėje lankysite Raganų kalną. Raganos, velniai ir kiti  Nerijos legendų herojai  pralinksmins besivaikščiojant šio kalno takeliais. Vyksite į Nidą. Tai didžiausia Kuršių Nerijos gyvenvietė. Laisvas laikas Nidoje. Vakarienė ("Kelionių laiko" dovana) ir nakvynė viešbutyje “Nidos Banga” .

2 diena. Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros arba aktyviai dienai tyrinėjant Nidą bei kaimynines Kuršių nerijos gyvenvietes dviračiu. Vakare pageidaujančiuosius pakviesime į romantišką išvyką buriniu laivu-jachta „Lana“. Šis jūrinis burinis laivas-jachta – neabejotinas flagmanas ne tik Kuršių mariose, bet ir visame Baltijos regione. Jo įspūdingi gabaritai – 18 m ilgio, 5,5 m pločio, stiebai 20 m aukščio – leidžia saugiai plaukioti tiek mariose, tiek jūroje. Jūsų lauks kelionė laivu po Kuršių marias iki Parnidžio kopos, Didžiosios kopos, sienos su Kaliningrado sritimi. Laisvas laikas Nidoje. Vakarienė ("Kelionių laiko" dovana) ir nakvynė viešbutyje “Nidos Banga” .

3 diena. Pusryčiai. Pasirinktinai, poilsis prie jūros, arba ekskursija po Nidą su gidu. Nidą sergsti dvi aukštomis pušimis apaugusios kopos. Viena iš jų – Urbo kalnas. Ant kalno puikuojasi senasis Nidos švyturys. Parnidžio kopa – mėgstamiausia poilsiautojų lankymo vieta. Jos viršūnėje pastatytas Saulės laikrodis – kalendorius. Nuo šios kopos jums atsivers patys gražiausi šios vietovės vaizdai - Senieji žvejų namai, Kuršių marių pakrantės pasivaikščiojimų takas. Jūsų laukia dovana - gardžios šviežiai rūkytos žuvies degustacija! Vėlai vakare grįšite į Vilnių/Kauną.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu;
- Lydinčio gido lietuvių kalba paslaugos;
- 2 nakvynės viešbutyje-viloje su pusryčiais;
- Kelto mokestis;
- Ekologinis mokestis;
- 2 vakarienės (dovana);
- Šviežiai rūkytos žuvies degustacija (dovana).

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Naglių gamtos rezervato lankymo bilietai (planuotina 5 EUR/asm.)
- Plaukimas laivu "Lana" (1 val.) 10 EUR/asm.
- Pageidaujantiems, dviračio nuoma (1 val/3 EUR)
- Pietūs, kitos asmeninės išlaidos

Išvykimo laikas ir vieta:

7 val. Lukiškių a. prie Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios tvoros, Vilnius

8:20 val. PC MEGA automobilių stovėjimo aikštelė prie Circle k degalinės, Kaunas
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus