(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Prisiliesk prie amžinybės (Dubingiai - Kėdainiai)

spausdinti programą Lietuva
1d.
Prisiliesk prie amžinybės (Dubingiai  - Kėdainiai)Prisiliesk prie amžinybės (Dubingiai  - Kėdainiai)Prisiliesk prie amžinybės (Dubingiai  - Kėdainiai)Prisiliesk prie amžinybės (Dubingiai  - Kėdainiai)
Rezervuoti

Kelionės programa

Kelionės metu kviečiame susipažinti su Radvilų giminės istorija. Neretai jos atstovai yra įvardijami kaip nekarūnuoti Lietuvos karaliai. Tai Lietuvos nepriklausomybės puoselėtojai, ekonominės galybės kūrėjai. Radvilų pilys, dvarai suvaidino didelį vaidmenį Lietuvos Didžiojoje kunigaikštystėje puoselėjant kultūrą, krikščioniškąsias tradicijas. Apie jų galybę ir didingumą liudija ir vietovės, kuriose jie kadaise gyveno.

Išvykę ryte pirmiausia aplankysite Dubingius – Radvilų giminės tėvoniją. Teigiama, jog kadaise čia buvo Radvilų giminės centras. Apie vietovės svarbą liudija neseniai atrasti Radvilų giminės atstovų palaikai bei išlikę pilies pamatai. Sekdami Radvilų pėdsakais, toliau keliausite į patį Lietuvos vidurį – Kėdainius, kurie šiai garsiai giminei atiteko vedybų keliu. Kultūrinis paveldas rodo, kokie svarbūs Radvilos buvo šiam miestui.  Apžiūrėsite senamiestį, Radvilų giminės  panteoną- mauzoliejų. Jūsų maršrute lauks ir dar vienas įdomus objektas – Kėdainių krematoriumas.  Krematoriumas pradėjo veiklą 2011 m. lapkričio pabaigoje, Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje. Kėdainių krematoriumo architektūrinis sprendimas (architektų biuras „G. Natkevičius ir partneriai": architektai Gintautas Natkevičius, Adomas Rimšelis ir Agnė Natkevičiūtė) pateko tarp penkių lietuvių architektų darbų, kuriuos atrinko Lietuvos architektų sąjunga ir pristatė prestižiniame Europos architektūros „Mies van der Rohe" prizo 2013 m. konkurse. Lietuvoje atsiradus galimybei rinktis mirusiųjų laidojimą kremuojant, daugeliui kyla klausimų, kokia turi būti kremuotų palaikų laidotuvių eiga, kiek dienų nuo mirties iki kremavimo turi praeiti, ar prieš kremuojant reikia šarvoti velionio kūną, ar tik jau kremuotus palaikus urnoje ir t. t. Nors naujasis laidojimo būdas natūraliai kuria naujas tradicijas ir žmonės renkasi jiems atrodančią tinkamiausią laidotuvių eigą, tačiau žinoti atsakymus į visus kylančius klausimus aktualu kiekvienam.

Vakare grįšite namo.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Pastaba: teirautis  telefonu +370 68464786

Išvykimas: 7.00 val.

Išvykimo vieta:  Lukiškių aikštė prie Jokūbo bažnyčios

Grįžimas planuojamas ~ 19 val.


Papildomos išlaidos:

Dubingiai. Asvejos Regioninis parkas. Kaina: 1,60 EUR/asm.
Kėdainių krematoriumas - nemokamai.
Radvilų giminės panteonas- mauzoliejus Kėdainiuose ir ekskursija:
3 EUR/asm.suaugusiems
2 EUR/asm. Senjorams ir moksleiviams

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus