(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Šiaulių miesto istorijos

spausdinti programąKelionės atmintinė Lietuva
1d.
Šiaulių miesto istorijosŠiaulių miesto istorijosŠiaulių miesto istorijosŠiaulių miesto istorijosŠiaulių miesto istorijos
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame Jus į įdomią ir turiningą kelionę po saulės ir muziejų miestą ....Susipažinsite su miesto istorija, aplankysite Saulės berniuko skulptūrą, Šv. Petro ir Povilo bažnyčią su saulės laikrodžiu, pasivaikščiosite Pėsčiųjų bulvaru. Aplankysite vieną įdomiausių Lietuvoje -  Šokolado muziejų.  Frenkelio viloje pasidairysite į miesto istoriją. 
Išvyksite ryte. Važiuosite  Šiaulių link.  Besidairant ir draugaujant su gera nuotaika kelionnė neprailgs. Gido pasakojimas praturtins bendras žinias apie Ukmergės žemę, apie Panevėžio lygumas. Atvyksite į Šiaulius. Šiauliai – vienas didžiausių Lietuvos miestų, garsus savo istorija, Kryžių kalnu, dviračiais... Įdomiausia tai, kad miestas įsikūręs ties Žemaitijos ir Aukštaitijos riba. Šiauliečiai juokauja, kad pusė miesto priklauso vieniems, kita pusė – kitiems... Šiaulių vardas istorijoje sietinas su 1236 m. Saulės mūšiu. Minint mūšio 750-ąsias metines, atidengtas Šaulio paminklas, šiandien tapęs miesto simboliu. Ekskursijos metu  aplankysite Saulės laikrodžio aikštę, Šv.Petro ir Povilo katedrą. Pasivaikščiosite pėsčiųjų bulvaru, kuriuo miestiečiai labai didžiuojasi. Šiauliai garsūs savo unikaliais  muziejais. Žinoma, kad visų aplankyti negalėsite, tačiau pasiūlysime pabuvoti Frenkelio viloje. Tai įdomus ir savitas muziejus, netradiciškai pristatantis 19 a.Lietuvos dvarų aplinką ( Biblioteka, Geltonoji, Žalioji svetainės, valgomasis) ir  Provincijos miestą ( Retrokino salė, prieškario gatvės, parduotuvės). 
Toliau Jūsų programoje lauks pats lankomiausias Šiaulių objektas – Šokolado muziejus. Žvilgtelsite į beveik keturių tūkstančių metų šokolado istoriją, sužinosite, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šio skanėsto vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Po to trumpam tapsite šokolado meistrais! Sužinoję, kaip gaminami įvairūs saldainiai, išmėginsite savo jėgas gaminant šokoladinius skanumynus ir čia pat juos ragausite.  Aplankysite vieną iš labiausiai piligrimų lankomų vietų – garsųjį Kryžių kalną. Jo reikšmingumas ypatingai išaugo Atgimimo metais. Tai Katalikų Bažnyčios tikėjimo paminklas, saugantis nesuskaičiuojamą galybę kryželių – vilties ir tikėjimo simbolius.
Diena bus kupina puikių įspūdžių – verta aplankyti Šiaulius!

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Kelionė  transportu.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose
ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Teirautis  telefonu 8 5 2751797, +370 68464786 
Papildomoms išlaidoms planuoti ~ 25 €UR

Išvykimas:
7:00 val. VILNIUS, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.
8:20 val. KAUNAS, PC "Mega" degalinė CircleK.

Grįžimas:
VILNIUS ~ 21 val.
KAUNAS ~ 20 val.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus