(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Suvalkijos dvarų istoriją atskleidus (išvykimai iš Vilniaus ir Kauno)

Kelionės atmintinė Lietuva
1d.
Suvalkijos dvarų istoriją atskleidus (išvykimai iš Vilniaus ir Kauno)Suvalkijos dvarų istoriją atskleidus (išvykimai iš Vilniaus ir Kauno)Suvalkijos dvarų istoriją atskleidus (išvykimai iš Vilniaus ir Kauno)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.png

Šimtmečio maršruto objektai: Paežerių dvaras ir Zanavykų muziejus.

Sūduva, vadinamas lygumų kraštas, istoriškai visada gyveno labai turtingai, todėl netenka stebėtis, kad čia buvo puošnių ir turtingų dvarų.  Kiekvienas dvaras turėjo savo istoriją, kuri atsispindėjo dvarininkų giminės tradicijose ar veikloje. Istorija gali būti labai iškalbinga ir įdomi, jei tik mokėsime ją praskleisti!
Išvyksite ryte. Lankysite 1atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.jpgPaežerių dvaro sodybą. Tai unikalus Sūduvos krašto dvarų kultūros paveldo objektas, turintis istorinę, architektūrinę, urbanistinę ir kraštovaizdinę vertę. Ekskursijos metu  apžiūrėsite dvaro rūmuose įkurtą VIlkaviškio krašto muziejų,  kuriame parengtos gamtos, proistorės, krašto ir išeivijos istorijos, žymių visuomenės veikėjų nuolatinės ekspozicijos. Išgirsite įdomų pasakojimą apie dvaro istorinę raidą, įdomiausius nutikimus... Kultūros centras  saugo keletą labai jaukių didžiųjų Sūduvos vyrų — Jono Basanavičiaus ir Vinco Kudirkos — eksponatų.   Pažintį su šiuo kraštu paįvairins smagi Sviesto mušimo programa. Vyksite į Lukšius. Šakių kraštas Lietuvai padovanojo keturis Vasario 16-osios Akto signatarus. Vienas jų, Saliamonas Banaitis platino lietuviškus leidinius, 1905 m. dalyvavo Didžiajame Vilniaus seime ir atidarė pirmąją lietuvišką spaustuvę.  Lankysite Zyplių dvarą. Ne taip seniai buvęs apleistas ir užmirštas, šiandien dvaras prikeltas naujam gyvenimui. Restauruoti dvaro rūmai, vežiminės pastate įrengtas 1atkurtailietuvai100-horizontalus-logo-tamsus-spalvotas-rgb_1.jpgZanavykų krašto muziejus. Jį aplankysite. Muziejaus įkūrėjai-zanavykų ateitininkai. Pirmasis direktorius – studentas medikas Antanas Pavalkis.  Zyplių dvaras yra vienas jauniausių dvarų Lietuvoje. Jo istorija nesiekia 200 metų... Apžiūrėsite  išlikusį 11 dvaro pastatų ansamblį,  dvarą supantį parką. Pajusite, kodėl galima teigti, kad į šį dvarą tikrai sugrįžta meno, grožio ir išminties dvasia... Vyksite į Gelgaudiškio dvarą, kur 1972 metais buvo filmuojamos kai kurios filmo „Tadas Blinda“ scenos. Dvaro rūmus 19 a. vid. ant aukšto Nemuno slėnio šlaito pasistatė Prūsijos baronas Gustavas Henrikas Koidelis. Dvaras turėjo savo vandentiekį, ledainę ir kitus pastatus.  Rūmus supa vienas didžiausių Lietuvos dvarų parkų, pasižymintis sudėtinga struktūra. Jūsų laukia viena iš smagių dvaro edukacinių programų.

Vakare grįšite namo.


Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Transportas.
Ekskursinė programa.
Gido paslaugos.

PASTABOS:

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti. Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose  lydintis gidas  ekskursijų neveda.

Lankomiems objektams turėti ~ 20 EUR

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus