(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Ir Latvijoje yra Venecija!

spausdinti programąKelionės atmintinė Latvija
2d.
Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!Ir Latvijoje yra Venecija!
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos, per Latviją keliaujame į Liepoją. Tai trečias pagal dydį Latvijos miestas, po kurio senamiestį pasižvalgę, vyksime į Karostą - buvusį karinį Sovietų Sąjungos povandeninių laivų uostą. O ten mūsų laukia - įdomi  ekskursija po buvusius karinius fortus ir Karostos miestelį. Kitas mūsų kelionės miestas – Ventspilis: vienas gražiausių ir turtingiausių Latvijos miestų, pirmasis Latvijos kurortas, gavęs „mėlynąją vėliavą“. Miestas - uostas,   pastatytas ant Ventos upės kranto.  Ventspilis, apsuptas parkų, dar vadinamas gėlių ir fontanų sostine. Aplankysime Ventspilio Livonijos ordino pilį – seniausią (1290m.) Latvijos viduramžių tvirtovę. Pilyje įrengtas muziejus - vienas moderniausių Baltijos šalyse. Smagiai pasivaikščiosime grįstomis senamiesčio gatvelėmis ir promenada, laivu „Hercogs Jakobs“ galėsime plaukti Ventos upe. Laisvu laiku aplankysime Pajūrio parką, kuriame yra įspūdinga inkarų ekspozicija. Nakvosime viešbutyje Ventspilyje.

2 diena. Po pusryčių iškeliaujame į Kuldygą. Pasiekę Riežupės smėlio olas, pateksime į  2 kilometrų ilgio smėlio urvų labirintą, esantį net 8 metrų gylyje po žeme. Čia prieš daugiau nei 100 metų žmonės rankomis kasė kvarcinį smėlį ir vežė į Rygą, kur buvo gaminamas stiklas. Apie pusę kilometro keliausime mistiniais smėlio tuneliais, apipintais legendomis ir burtais. Plytų tiltu, statytu 1874 m., pasieksime Kuldygą – miestą, vadinamą Latvijos Venecija. Pakeliui matysime plačiausią Europos krioklį (249 m) per Ventos upę ir aukščiausią Latvijos Alekšupytės krioklį (4,2 m), šalia kurio – Kuldygos senamiesčio istorinis centras. Pasigėrėsime Šv. Kotrynos bažnyčia, statyta 1252 m., senosios Rotušės aikšte ir namų architektūra, pasivaikščiosime Liepojos gatvės promenada.  Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • kelionė autobusu;
  • 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje;
  • ekskursinė programa;
  • kelionės vadovo paslaugos;
  • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PASTABOS:

  • mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 15 EUR;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
  • medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas;
  • priemoka už vienvietį kambarį – 15 EUR.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 1100 km

Išvykimas:

5.30 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
6.45 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus