(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Po Latgalos kraštą

Kelionės atmintinė Latvija
1d.
Po Latgalos kraštąPo Latgalos kraštąPo Latgalos kraštąPo Latgalos kraštąPo Latgalos kraštą
Rezervuoti

Kelionės programa

Kviečiame į turiningą maršrutą po Latgalą. Nuo seno su kaimynais latviais mus sieja  baltiškos šaknys, bendra etninė ir kalbinė kilmė. Keliaudami turėsime galimybę išgirsti latgalių istoriją, jų  tradicijas, aplankyti įdomiausius kultūrinius bei gamtinius objektus.

Išvyksime ankstų rytą. Važiuosime Aukštaitijos keliais Lietuvos-Latvijos pasienio link. Pakeliui stabtelsime prie Zarasų apžvalgos rato, nuo kurio atsiveria nuostabi ežerų panorama. Atvyksime į Agluoną. Senovėje čia būta aukojimų šventvietės - tryško gydomojo vandens šaltinėlis, augo šventi ąžuolai. Spėjama, kad būtent čia buvo nužudytas ir palaidotas Lietuvos karalius Mindaugas su sūnumis. Šiandien miestelio pasididžiavimas – Agluonos bazilika, garsėjanti ne tik didingais Žolinių atlaidais, bet ir centrinį altorių puošiančiu stebuklingu Dievo Motinos paveikslu. Apžiūrėsime bazilikoje saugomas meno vertybes, išgirsime apie Jono Pauliaus II vizitą joje. Apžiūrėję šventovę aplankysime Agluonos duonos muziejų, kuriame  ne tik sužinosime įdomių dalykų apie duonelę bei jos kepimo procesą, tačiau ir degustuosime šviežios duonelės su žolelių arbata. Kiekvienas galėsime pasukti girnas, savo rankose palaikyti pilną grūdų sėtuvę, pamatyti muziejuje surinktą daugiau kaip šimta su grūdų perdirbimu ir duonos kepimu susijusių eksponatų: spragilų, ližių, duonkubilių ir kito. Čia jūsų laukia ir latgalietiškos vaišės. Vėliau aplankysime Kristaus Karaliaus kalną, unikalių skulptūrų kompleksą, kuriame tvyro ypatinga energetika.

Tada vyksime į Daugpilį - Latgalos sostinę, kurios istorija bei pats pavadinimas (pilis prie Dauguvos)  sietinas su Livonijos ordino valdymo laikotarpiu. Susipažinsime su miestu: A. Nevskio cerkve, Daugpilio tvirtove, pėsčiųjų bulvaru, universiteto skveru, saulės laikrodžiu. Vakare grįšime namo.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

  • Kelionė autobusu;
  • Kelionės vadovo paslaugos;
  • Ekskursinė programa;
  • Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

  • Mokami objektai, vietinių gidų paslaugos ~  15 EUR;
  • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

  • Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje;
  • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • Muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus