(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
10:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Žymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėje

spausdinti programą Latvija
1d.
Žymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėjeŽymiausios pilys ir rūmai Žiemgalos žemėje
Rezervuoti

Kelionės programa

Istorinė baltų gentis žiemgaliai, kurios didžiuoju kunigaikščiu titulavusi pats Gediminas, yra tokia artima, tačiau daugeliui vis dar nepažinta. Keliolikos kilometrų atstumu nuo Lietuvos nutolę miestai, kuriuose rezidavo regiono didikai, sutelkė tokių įspūdingų objektų, kad jie net pradėti lyginti su Versalio rūmais Prancūzijoje ar kitais reikšmingiausiais Europos paminklais. O gamta... Čia driekiasi beribės lygumos bei vaizdingos upės ir jų santakos, drebinančios poetų širdis ir šimtmečius užtikrinusios ekonominę regiono gerovę.

Kelionės akcentai:
- Baltijos Versalis – Rundalės rūmai;
- Bauskės pilis – legendomis apgaubta Livonijos laikus menanti pilis, įsikūrusi prie vaizdingos Mūšos ir Nemunėlio upių santakos;
- Mežuotnės rūmai, kuriuose puikuojasi įspūdingi sodai bei prabangūs interjerai.

Išvyksime anksti ryte, keliausime per Lietuvą ir Latviją. Visai netoli Lietuvos sienos yra Baltijos Versaliu praminti Rundalės rūmai, kuriuos nesuklysime pavadindami žymiausiu ansambliu kaimyninėje valstybėje. Baroko ir rokoko bruožų turintis objektas talpina net 138 kambarius, kurių interjere panaudotos tauriųjų metalų, brangakmenių bei krištolo detalės, čia puikuojasi milžiniški veidrodžiai, kuriuose savo atspindžius regėjo Latvijos didikai. Kokie rūmai be sodo? Apžiūrėsime prabangų prancūzišką sodą, kuriame dera alėjos ir augalų labirintai, elegantiškas kanalas bei kvapnių rožių eilės. Tikime, kad jus nustebins šio statinio prabanga, galbūt net pagalvosite, jog čia gyveno ištisos karalių kartos, tačiau Rundalės rūmai – tai Kuršo hercogo vasaros rezidencija, įspūdingą pavidalą įgijusi dėl neeilinio architekto Frančesko Rastrelio, projektavusio Žiemos rūmus Sankt Peterburge, pastangų. Pasijutę lyg didikų giminės atstovai keliausime į romantikų pamėgtą Bauskės pilį, kur vaikštant vaizdingais takais ar užsikėlus į bokštą galima pamatyti ne tik miesto panoramą, bet ir Mūšos ir Nemunėlio upių santaką. Tai gana tipiška Livonijos pilis, sukonstruota siekiant apsiginti nuo lietuvių puolimų, kurioje rezidavo Kuržemės ir Žiemgalos hercogai. Išgirdę pilį gaubiančias legendas ir aplankę Naujosios Bauskės pilies ekspoziciją keliausime į Mežuotnės rūmus. Tai klasicizmo architektūros pavyzdys, sukonstruotas italų architekto Džakomo Kvarengio. Buvusioje senovės žiemgalių įtvirtinimų vietoje stovintis pastatas žavi įspūdingais interjerais bei angliško stiliaus sodu, kuriame puikuojasi žiemos ir vasaros parkai. Susipažinę su vienu už kitą įspūdingesniais kaimyninės Žiemgalos objektais vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė autobusu;
- ekskursinė programa;
- kelionės vadovo paslaugos;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
- mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~ 28 EUR;
- medicininių išlaidų draudimas į kelionės kainą neįskaičiuotas.
- asmeninės išlaidos.

DĖMESIO!
- objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
- kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos - už papildomą mokestį;
- BŪTINAS LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 

Išvykimas iš Lietuvos:

7.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
8.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
9.15 val. PANEVĖŽYS autobusų stotis prie parduotuvės IKI


Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus