(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Kryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyje

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
2d.
Kryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyjeKryžiuočių pilių keliu su vakariene ir nakvyne kryžiuočių pilyje
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Važiuojame į Varmės Lidzbarką, įsikūrusį prie Alnos upės. Aplankome kryžiuočių pilį, kuri iki XVIII a. pab. buvo Varmės žemės vyskupų rezidencija. Ši pilis yra geriausiai išlikusi iš visų kryžiuočių žemėje buvusių pilių, nenukentėjusi nuo karų. Vykstame į Olštyną, įsikūrusį prie tos pačios Alnos upės. Nuo jos kilo ir miesto pavadinimas (vok. Allenstein). Aplankome Varmės kapitulos pilį, statytą XIV a., kurios žymiausias gyventojas ir administratorius buvo astronomas Mikalojus Kopernikas. Ant vienos iš pilies sienų iki šiol išlikę jo atlikti Saulės stebėjimų žymėjimai. Vėliau pasivaikštome po Olštyno senamiestį, apžiūrime istorinę Rotušę, Aukštutinius vartus, Šv. Jokūbo arkikatedrą. Vėliau vykstame į Rešliaus miestelį, kuriame yra išlikusi dar XIII a. statyta pilis. Piles menėje, buvusiame refektoriume, valgysime viduramžių patiekalų vakarienę. Nakvynė kryžiuočių pilyje.

2 diena. Pusryčiai. Vykstame į stebuklais garsėjantį Šv. Lipkos bažnyčios ir vienuolyno ansamblį. Pelkėtoje vietovėje  įsikūręs architektūros ansamblis per 300 metų beveik nenukentėjo ir iki šiol stebina lankytojus freskomis puoštais skliautais, puikiai skambančiais ir „šokančiais“ barokiniais vargonais. Atvykstame į Kenšyną, kuriame viduramžiais kryžiuočiai pastatė pilį. Ją ne kartą buvo sugriovę DLK Algirdas ir Kęstutis, tačiau dėl patogios strateginės padėties Ordinas pilį vis atstatydavo. Važiuojame į Ryną, kur pamatome kryžiuočių pilį, pastatytą galindų (prūsų gentis) žemėje. Ekskursijos metu išgirsime ne tik pasakojimus apie kryžiuočius, jų gyvenimo būdą, bet ir apie pilies vaiduoklį – Baltąją damą. Atvykstame į Gyžicką (liet. Lėcių), kur pamatome atstatytą kryžiuočių pilį – dabar čia ištaigingas viešbutis. Netoli pilies, ant vaizdingo ežero kranto, stovi Šv. Brunono kryžius. Anot lenkų istorikų, būtent šiose apylinkėse, prūsų žemėje, kaip rašoma Kvedlinburgo analuose, nuo lietuvių rankos krito misionierius Šv. Brunonas Kverfurtietis. Važiuojame link Lietuvos. Vėlai vakare sugrįžtame į Vilnių.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu. Ekskursinė programa. Kelionės vadovo paslaugos. Vakarienė kryžiuočių pilyje, 1 nakvynė kryžiuočių pilyje su pusryčiais. Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: Lankomiems objektams ~ 50 PLN.
Gali būti papildomai mokami gidai kai kuriuose lankomuose objektuose;
Kelionės medicininių išlaidų draudimas;
30 € / asm. priemoka už vienvietį kambarį, jei keliaujate vienas/-a
Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus