Kelionės kaina
0 € 1429 €
Kelionės kaina
0 € 1429 €

EGIPTAS - King Tut Aqua Park Beach Resort 4*8 d.

nuo 474 € asmeniui Pirkti
 • Kelionės lėktuvu
 • Poilsinės kelionės
 • Geriausi pasiūlymai
 • Paskutinė minutė
 • Populiarios kelionės
 • Kelionės šeimai

Viešbučio privalumai:
- ant jūros kranto
- vandens kalneliai šalia esančiame viešbutyje
- visai netoli Hurgados senamiesčio
- kainos ir kokybės santykis

Kelionės datos

2021-05-18 – 2021-05-25

Standard tipo numeris

474 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-06-01 – 2021-06-08

Standard tipo numeris

514 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-12 – 2021-10-19

Standard tipo numeris

541 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Į kelionės kainą įskaičiuota

- skrydis Vilnius – Hurgada– Vilnius
- registruotas bagažas iki 20kg ir rankinis bagažas iki 5 kg
- pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal
- vietinio atstovo paslaugos
- 7 nakvynių apgyvendinimas viešbutyje „King Tut Aqua Park Beach Resort“, pasirinktame numerio tipe
- maitinimo tipas: "AI- viskas įskaičiuota"

Į kelionės kainą neįskaičiuota

 - viza (apie 28 eur/asm) gali būti pridėta užsakymo metu
- kelionės draudimas (medicininis, nuo nelaimingų atsitikimų, neįvykusios kelionės, civilinis ir pan.)
- pervežimas į/iš Vilniaus oro uostą (-o). Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- parkingas Vilniaus oro uoste. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- maitinimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- vietų priskyrimas lėktuve. Dėl kainos ir galimybių teirautis pas kelionių agentą.
- asmeninės išlaidos
- Kalėdinės bei Naujametinės vakarienės. Dėl tikslios infrmacijos kreiptis į kelionių agentą.
 

Pastabos

- nurodyta kainai galioja asmeniui
- pasiūlymų kiekis pagal pateiktas kainas yra ribotas. Kaina gali kisti.
- Perkant būtina nurodyti tikslius asmens duomenis (vardas ir pavardė kaip nurodyta pase), nes klaidų taisymas lėktuvo bilietuose yra galimas tik už papildomą mokestį.
- Į užsienį galima vykti tik turint galiojantį PASĄ (ATK - NETINKA). Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu. Reikalaujama, kad turisto asmens dokumentas galiotų ne trumpiau kaip 6 mėnesius, skaičiuojant nuo kelionės pabaigos dienos. Asmens dokumentas, kurio galiojimo terminas baigiasi kelionės metu, laikomas negaliojančiu.
- Viešbučio aprašyme pateikta informacija bei viešbučio teikiamų paslaugų sąrašas, laikas ir jų kainoraštis gali keistis. SVARBU: kai kurios viešbučio siūlomos paslaugos gali neveikti arba naudojimasis jomis bus ribojamas dėl viešbučiams taikomų griežtų su COVID-19 susijusių saugumo ir higienos reikalavimų. Atsižvelgiant į situaciją konkrečioje šalyje ir joje taikomus reikalavimus, teikiamų paslaugų apimtys gali nuolat keistis, todėl neturime galimybės kiekvienu konkrečiu atveju nurodyti tikslių ribojamų paslaugų kiekio ir pobūdžio. Detalesnės informacijos teiraukitės viešbučio registratūroje
- Viešbučio interneto svetainėje pateiktą informaciją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. KELIONIŲ LAIKAS, UAB neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją
- Galimi turizmo paslaugų apribojimai ir/ar turizmo paslaugų pobūdžio, formos, apimties pakeitimai imantis būtinų sveikatos ir saugumo priemonių dėl COVID-19

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

 • Viešbučio aprašymas

  egiptas-hurgada-King-tut-aqua-park-beach-resort-view

  Iki Hurgados oro uosto:    ~12km
  Iki Hurgados senamiesčio:    ~2 km
  Iki paplūdimio:                  ant jūros kranto

   

   

   

   

   

   

  Ekonominės klasės 4* viešbutis su nedidele teritorija, ant jūros kranto. Pastatytas 2004 metais, paskutinį kartą dalinai atnaujintas 2011 metais. Viešbutį sudaro pagrindinis 6-ių aukštų pastatas ir trys 1-o aukšto vasarnamiai, kuriuose viso yra 135 numeriai. Ant pastato stogo yra terasa skirta deginimuisi, sūkurinė vonia, gultai. Tvarkinga, kompaktiška teritorija, kurioje yra 2 restoranai (1 už papildomą mokestį), 4 barai, kirpykla, parduotuvės, lauko baseinas (šildomas žiemos sezono metu). Siūlomos pramogos: svečiai gali naudotis vandens kalneliais Sphinx Aqa Park Beach Resort viešbutyje, smiginis, vandens aerobika, aerobika, biliardas, paplūdimio tinklinis, treniruoklių salė, mini futbolas, stalo futbolas, stalo tenisas, pentakė, diskoteka (gėrimai už papildomą mokestį), vandens polo. Taip pat už papildomą mokestį siūlomos SPA paslaugos (masažai, pirtys, sauna), burlenčių sportas, kanojos, katamaranai, sūkurinė vonia, jėgos aitvarų sportas, nardymo paslaugos. Vaikams yra baseinas (šildomas žiemos sezono metu), žaidimų aikštelė, mini zoologijos sodas. Rekomenduojamas ekonominio tipo poilsiui ir buriavimo sporto mėgėjams.
 • Paplūdimys

  Smėlio/akmenuotas. Yra Pontonas. Rekomenduojama speciali avalynė. Paplūdimyje: skėčiai, gultai, čiužiniai.

 • Hurgados regionas

  Egiptas. Hurgada

  Hurgada - tai didžiausias kurortas Egipte, galintis pasiūlyti daug pramogų bei pažintį su autentiškuoju Egiptu. Pasivaikščiojimai Sakaloje bei El Dahare leis įkvėpti šurmuliuojančio senojo miesto ir rytietiško turgaus aromatų, o New Marina, Naujojoje Hurgadoje Jūsų lauks visą naktį šėlstančios diskotekos. Hurgados klimatas idealus poilsiui ištisus metus! Itin žemas drėgmės lygis bei nuolatinis brizas nuo jūros daro stebuklus – net itin aukšta temperatūra nevargina ir yra lengvai pakeliama. Hurgadoje paplūdimiai yra lygūs, tačiau tai nereiškia, kad atvira jūra su švariu smėliu yra šalia kiekvieno viešbučio. Dažniausiai tai dirbtiniu būdu padarytos gilios lagūnos. Daugelyje viešbučių yra taip vadinamasis „namų rifas“, kuriame kiekvienas gali išvysti įdomų spalvingą povandeninį pasaulį su jo gyventojais. „Giftun“ sala ir jos salynas yra geriausia vieta, skirta nardymui. Kai kuriuose viešbučiuose yra reikalingos įrangos nuomos paslauga, taip pat galimybė samdyti instruktorių, kuris padės naujokui pirmą kartą saugiai pasinerti po vandeniu.

  Apsilankę nuostabiame Hurgados kurorte jūs tikrai turėtumėte pamatyti miesto akvariumą, pramogų kompleksą „1000 ir 1 naktis“,  Aka duty free parduotuvę, vandens parką netoli viešbučio „Sindbad“,  Egipto koptų krikščionių šventyklą, įsikūrusią miesto centre,  Šv. Pauliaus ir Šv. Antonijaus vienuolynus, kurie yra 180 km nuo miesto,  Jūrų biologijos muziejų, įsikūrusį keli kilometrai nuo Hurgados. 
  Be to, verta aplankyti centrinę mečetę, kuri yra matoma net už dvidešimties kilometrų nuo miesto. Apsipirkimo gerbėjai turės ką veikti Sakkalos mieste. Turistai ras daug parduotuvių su drabužiais, kvepalais, kosmetika ir alkoholiu. Be to, rekomenduojame apsipirkti prekybos centre „Senzo Mall“. Tačiau turėkite omenyje, kad tas prekybos centras yra netoli nuo daugelio penkių žvaigždučių viešbučių, todėl kainos yra gana didelės ir derėtis čia nepriimta. Suvenyrams įsigyti labiau tinka  Al-Dahar.

 • Rekomenduojamos ekskursijos

  Luksoras. Luksoras išvertus iš arabų kalbos reiškia „rūmus“, ir tai labai puikus pavadinimas vienam gražiausių Egipto istorinių miestų. O dėl gausybės architektūrinių paminklų jis dar vadinamas „muziejumi po atviru dangumi“. Luksoras – miestas, kuris iš labai arti leidžia prisiliesti prie faraoniškojo laikotarpio Egipto. Luksoras - miestas Aukštutiniame Egipte, senovėje vadintas Tėbais. Faraonų valdymo laikais (2100-780 m. pr. Kr.) šis miestas buvo Egipto sostine, kurioje buvo rengiamos didžiausios religinės šventės. Tad nenuostabu, kad iš 12-os žymiausių, faraonų laikus menančių istorijos paminklų Luksore yra net 8-eri. Garsiausi objektai: Karnako, Hačepsutės ir Luksoro šventyklos, Karalių slėnis, Memnono kolosai.

  Kairas - Egipto sostinė ir vienas didžiausių Afrikos miestų. Čia didžiosios Gizos piramidės vakariniame Nilo krante kartu su Didžiuoju sfinksu simbolizuoja senovės Egipto tikėjimą pomirtiniu sielų gyvenimu. Cheopso piramidė – vienas iš septynių pasaulio stebuklų. Egipto nacionalinis muziejus suteikia galimybę susipažinti su viena turtingiausių pasaulio kolekcijų. Muziejaus puošmena – brangenybės ir sarkofagai iš faraono Tutanchamono kapo.

  Taip pat rekomenduojamos išvykos į dykumą, nardymas, jūrinės kelionės ir daugelis kitų.

2021-05-18 – 2021-05-25

Standard tipo numeris

474 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-06-01 – 2021-06-08

Standard tipo numeris

514 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-10-12 – 2021-10-19

Standard tipo numeris

541 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-11-18 – 2021-11-25

Standard tipo numeris

543 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

2021-12-04 – 2021-12-11

Standard tipo numeris

543 € asmeniui

Viskas įskaičiuota

7nakvynės

Atsiliepimų šiai kelionei nėra.

Panašios kelionės