(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Krokuva - Velička - Zakopanė (4d./3n.)

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
4d.
Krokuva - Velička - Zakopanė (4d./3n.)Krokuva - Velička - Zakopanė (4d./3n.)Krokuva - Velička - Zakopanė (4d./3n.)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Veličką, esančią už 15 km nuo Krokuvos. Aplankysime jau 700 metų veikiančią druskų kasyklą, jos požemius puošiančias įvairias skulptūras, koplyčias bei bažnyčią. Kasyklas jau XV a. lankė Lenkijos karaliai su savo svitomis. Tuo pat metu buvo sukurtas ir turistinis maršrutas. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
2 diena. Po pusryčių keliaujame į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą. Pėsčiomis grožėsimės senamiesčiu, matysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, Barbakaną, kuris ne kartą išgelbėjo Krokuvą nuo užpuolikų, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, centrinę turgaus aikštę, Šv. Marijos baziliką, senovinę prekyvietę Sukenicas, kuri veikia iki šiol, Jogailos universiteto kiemelius. Vėliau važiuosime į Zakopanę, įsikūrusią gražioje ir jaukioje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Šiandien Zakopanė yra tikra turistų Meka, kurios populiarumą lėmė sentimentai vietinių gyventojų kultūrai bei žavėjimasis gamta. Tik čia, vaikščiodami seniausia kurorto gatve – Kropuvka, pajusime tikrą ir spalvingą vietinių gyventojų nacionalinę (Podhale’s) kultūrą, tradicijas. Pakilę keltuvais į kalną, pasivaikščiosime ir pasigėrime įspūdinga Tatrų nacionalinio parko panorama. Laisvu laiku ieškosime įdomių kalniečių suvenyrų ir skanausime kulinarinio paveldo vaišių. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
3 diena. Po pusryčių vyksime į Ojcovo nacionalinį parką , kur mus nustebins unikalios balto kalkakmenio uolos ir urvai. Aplankysime senovinę  pilį – valdovų medžioklės rezidenciją ir joje esantį muziejų. Grįšime į Krokuvą ir užkopsime ant Vavelio kalvos, kur stovi didingi rūmai – Lenkijos ir Lietuvos valdovų rezidencija. Pasivaikščiosime po Vavelio Katedrą, kurioje yra stebuklais garsėjantis karaliaus Žygimanto varpas, karaliaus Jogailos, jo žmonos Jadvygos, Žygimanto Augusto bei kitų karalių kapai. Laisvu laiku savarankiškai bandysime pajusti karališkojo miesto dvasią. Vyksime į nakvynės vietą viešbutyje.
4 diena. Po pusryčių iškeliaujame į Lietuvą. Pakeliui užsuksime į Čenstakavos Jasna Gora vienuolyną - švenčiausią Lenkijos vietą, kur stovi Švč. Mergelės Marijos šventovė. Joje saugomas "Juodosios Madonos" paveikslas,  kasmet sutraukiantis didžiules minias piligrimų iš Lenkijos ir viso pasaulio.  Keliaudami per Lenkiją, vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė, kurių galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • kelionė autobusu;
 • 3nakvynės su pusryčiais viešbutyje;
 • kelionės vadovo paslaugos;
 • ekskursinė programa;
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

 • mokami objektai, vietinių gidų paslaugos  ~ 150 PLN (Lenkijos zlotai);
 • medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

PASTABOS:

 • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
 • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
 • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
 • priemoka už vienvietį kambarį -  50  EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2000 km.

Išvykimas:
4.00 val. VILNIUS Spaudos rūmų aikštelė
5.15 val. KAUNAS  PC "Mega" degalinė CircleK
6.00 Alytus arba Marijampolė

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus