(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
9:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)

spausdinti programą Lenkija
2d.
Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)Mozūrų krašto vingiais per 2 dienas (Kalėdinių žaisliukų gamyba)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Vykstame į Šventaliepę. Tai nedidelė vietovė Mozūrų krašte, nuo viduramžių garsėjanti Švč. Mergelės Marijos apsireiškimu ir teikiamomis malonėmis. Šiandien čia stovi didingas Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčios ir jėzuitų vienuolyno kompleksas. Dėl gausaus piligrimų skaičiaus Šventaliepė kartais vadinama Šiaurės Čenstakava. Apsilankę bažnyčioje ir pasiklausę vargonų muzikos, keliausime senaisiais Mozūrijos keliais į  Kenčyną (buvęs Rastenburgas) – iki XVII vid. buvo trečias pagal turtingumą miestas Rytų Prūsijoje po Karaliaučiaus ir Klaipėdos. Vėliau lankome tikrą Kalėdų stebuklą - stiklinių žaisliukų manufaktūrą. Ne tik  pamatysime kaip gaminami žaisliukai eglutėms, bet ir patys galėsime juos dekoruoti ir įsigyti. Alkani neliksime - nacionalinių patiekalų pietūs. Po to važiuojame į Mozūrų krašto vasaros sostinę - Mikolajkas. Miestelis įsikūręs prie didžiųjų Mozūrijos ežerų. Kiekvienais metais čia apsilanko daugybę buriavimo entuziastų. Trumpa ekskursija po miestą. Iš uosto plaukiame laivu po didžiausią Lenkijoje Sniardvų ežerą. Keliaujame į Varmės sostinę – Olštyną. Vakarinis pasivaikščiojimas po senamiestį. Keliaujame į nakvynės vietą. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Pusryčiai. Atvykstame į Mozūrų Skanseną, panašų į mūsų Rumšiškes, tačiau ekspozicija kiek kitokia. Tai matosi iš trobų suplanavimo, iš įrangos, baldų. Įdomu tai, kad vietoj aslos, trobos prieangis būdavo išgrįstas akmenimis. Varmijos-Mozūrijos regionui būdingi raštais puošti baldai. Aplinka muziejuje labai gyva, kiemuose šmirinėja gaidžiai, gardeliuose ilsisi avys ir kitokie gyviai. Galima prieiti, paglostyti. Skansene eksponuojami vandens ir vėjo malūnai, mokykla, kunigo troba su bažnyčia. Mokykla įkurta dailiame pastate: klasė, valgykla, mokytojos kambarys ir ..... dantisto kabinetas. Vėliau vykstame į Olštyneką. Miestelio centre pamatysime kryžiuočių pilį, Rotušę, centrinę aikštę. Pakeliui į namus užsukame į Elką. Miestas garsėjo pilies valdytoju - Ulrichu fon Jungingenu, kuris tapęs didžiuoju magistru žuvo Žalgirio mūšyje. Kelionės pabaigoje - puiki pramoga - sėsime į traukinuką ir pakeliausime smagiu siauruku. Vėlai vakare sugrįšime į namus.

Papildoma informacija

Į kelionės kainą įskaičiuota:
- kelionė autobusu;
- ekskursinė programa;
- 1 nakvynė su pusryčiais;
- kelionės vadovo paslaugos;
- kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Lankomi objektai ~ 150 PLN;
- kelionės draudimai (medicininis, nuo nelaimingų, neįvykuisos ir pan)
- asmeninės išlaidos

DĖMESIO!
- Gali būti papildomai mokami gidai kai kuriuose lankomuose objektuose;
- Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
- Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- būtinas galiojantis LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas ne trumpesnis negu 3  mėn. kelionei pasibaigus

DĖL COVI19 rizikos REKOMENDUOJAMA GRĮŽUS IŠ UŽSIENIO REGISTRUOTIS INTERNETU, ADRESU: https://keleiviams.nvsc.lt/lt/form

Išvykimo iš Lietuvos laikai:
5:00 val. Vilnius spaudos rūmų aikštelė
6:15 val. Kaunas „Mega“ aikštelė prie degalinės Cirkle
7:10 val. Alytus degalinė „Viada“ prie autobusų stoties

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus