(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
9:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Neatrastoji Lenkijos - Vokietijos Pomeranija

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija , Vokietija
3d.
Neatrastoji Lenkijos - Vokietijos PomeranijaNeatrastoji Lenkijos - Vokietijos PomeranijaNeatrastoji Lenkijos - Vokietijos Pomeranija
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją. Vakare atvykstame į Ščeciną, įsikūrusį ant Odros upės krantų. Nuo seno tai buvo svarbus lenkų uostamiestis, tinkantis ne tik upinei laivybai, bet ir vandenynų laivams. Pasidairykime šiame mieste: Pamario kunigaikščių pilis, Septynių apsiaustų bokštas - vienintelė išlikusi viduramžių miesto įtvirtinimų dalis, Prūsų priesaikos bokštas, Rotušė, Šv. Jokūbo katedra – tai svarbiausi uosto akcentai. Nakvosime viešbutyje Lenkijoje.

2 diena. Po pusryčių per Vokietiją keliausime į Štralzundą, Hanzos sąjungos miestą, įrašytą į UNESCO paveldo sąrašą. Miestas iš visų pusių apsuptas vandens - Štralzundo įlanka ir miesto tvenkiniais, todėl ne veltui vadinamas Vokietijos jūrų muziejų sostine. Aplankysime Okeanijos muziejų, kuris pripažintas geriausiu 2010 metų Europos metų muziejumi.  Muziejuje yra 45 įvairaus dydžio akvariumai: labai įdomus lenktasis akvariumas, kur žuvys plaukioja lankytojams iš šonų ir virš galvų; didžiausias -  2,6 mln. litrų talpos, sklidinas Šiaurės jūros vandens akvariumas, turintis 30 centimetrų storio stiklo sienas . Didžiausia atrakcija - pingvinų maitinimas. Po to pasidairysime po miestą, turėsime laisvo laiko. Nakvosime viešbutyje Lenkijoje.

3 diena. Po pusryčių jau suksime link Lietuvos. Pakeliui užvažiuosime į Stary Lichen - piligrimų centrą, garsėjantį Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir vienuolikta pagal dydį pasaulyje. Pageidaujantieji galės pasikelti į 114 m aukščio apžvalgos aikštelę, iš kurios atsiveria vaizdas į apylinkes ir pačią baziliką. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigs.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

kelionė autobusu;

2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje;

ekskursinė programa;

kelionės vadovo paslaugos;

kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

PASTABOS:

mokamiems objektams rekomenduojame turėti ~25 EUR;

objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;

kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos- už papildomą mokestį;

medicininių išlaidų draudimas, miestų turistiniai mokesčiai į kelionės kainą neįskaičiuoti;

priemoka už vienvietį kambarį – 30 EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2400 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus