(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
9:00 - 18:00
[email protected]
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
6d.
Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)
Rezervuoti

Kelionės programa

Lenkijoje bei Vokietijoje išsidėstęs Pomeranijos regionas – bene tinkamiausias pasirinkimas ramaus poilsio ir turtingo kultūrinio gyvenimo išsiilgusiems turistams. Šis regionas turi daugybę veidų, tad čia išvysite vokiškuosius Hanza miestus, šurmuliuojančius uostamiesčius, daugybę parkų, upių, raudonplytes katedras ir pilis bei vaizdingus skardžius, nuo kurių atsivėręs vaizdas užburs romantikų širdis. Verta paminėti, kad kraštas yra retai apgyventas ir tik pastaraisiais metais sulaukė daugiau turistų, tad galėsite ilsėtis neprigrūstuose paplūdimiuose bei būti vieni pirmųjų, atradę šį puikų regioną dar prieš prognozuojamą turistų bumą!

Kelionės akcentai:

- Poilsis prie Baltijos jūros;
- Radvilų rūmai Neboruve;
- Nakvynė viešbutyje pajūryje;
- Katedros kompleksas Pamario Kamenyje, kurį sudaro net 10 pastatų;
- Didžiausia Lenkijos sala – Volina, nuo kurios skardžių gerėsimės Baltijos jūros panorama;
- Cistersų vienuolynas, kuriame palaidota Jogailos anūkė Ona;
- Hanza sąjungos miestas Greifsvaldas Vokietijoje;
- Kelionė keltuvu į Uznamo salą;
- Plaukimas Oderio upe stebint kormoranų buveines;
- 44 salų miestas – Svinouiscis;
- Ščecinas, kuriame apžiūrėsime 10 tūkstančių tikinčiųjų talpinančią Šv. Jokūbo katedrą ir kitus reikšmingus objektus.

1 diena. Ryte išvyksime iš Lietuvos, keliausime per Lenkiją. Pakeliui užsuksime į Neboruvą, kuriame pamatysime garsiausios Lietuvos ir Lenkijos didikų giminės – Radvilų rūmus, apsuptus anglišku ir prancūzišku parkais. Prabanga spinduliuojančiame pastate žavėsimės meistriškai atkurtu interjeru. Vakare vyksime į viešbutį pajūryje.

2 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie jūros.* Pageidaujantieji keliaus į vasaros muzikos sostinę – Pamario Kamenį. Šis šurmulingas miestas – buvusi Pomeranijos dvasinė sostinė ir vyskupų rezidencija nuo XII a. Aplankysime vienintelį Lenkijoje katedros kompleksą, kurį sudaro net dešimt pastatų. Susipažinę su dalimi jų, vyksime į Voliną – didžiausią Lenkijos salą, kurios nacionaliniame parke saugoma nuostabaus grožio skardžių pakrantė ir jūriniai ereliai. Aplankysime vaizdingiausius skardžius: Krabų kalną ir Gosan, nuo kurių atsiveria nepaprastai gražios panoramos į Baltijos jūrą ir Svinouiscio miestą. Vakare grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

3 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie jūros*, o pageidaujantieji vyks apžiūrėti Pomeranijos žemes Vokietijoje. Aplankysime unikalų technikos muziejų, įsikūrusį buvusioje slaptoje raketų gamyklos elektrinėje. Vėliau važiuosime prie senojo cistersų vienuolyno, kuriame palaidota LDK didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Jogailos anūkė Ona. Lankysimės senajame žvejų kaime Vyke, įsikūrusiame prie upės Ryk ir Baltijos jūros. Pasimėgavę romantiškais Baltijos pakrančių vaizdais kelsimės į vienos reikšmingiausių pirklių ir amatininkų sąjungos – Hanza miestą Greifsvaldą, kuriame aplankysime senamiesčio aikštę, kur puikuojasi gotikinė rotušė – jaunavedžių ir turistų pamėgtas pastatas. Pasivaikščiosime prie dar XV a. įsteigto senojo universiteto, išugdžiusio Vokietijos vienytoją Otą fon Bismarką, ir gotikinių bažnyčių. Vakare grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

4 diena. Po pusryčių  ilsėsimės prie jūros*, o pageidaujantieji važiuos į Svinouiscį – vienintelį miestą Lenkijoje, įsikūrusį net 44 salose. Tik trys iš jų yra gyvenamos, o kitose karaliauja paukščiai ir gyvūnai. Keltuvu iš Svinouiscio pasieksime Uznamo salą. Apžvalginiu laivu plauksime Oderio upe stebėdami kormoranų buveines, dairydamiesi į uostą, rotušę, švyturį, miesto simbolį – navigacinį malūną. Pilni džiugių emocijų žvalgysimės po miesto parką, kurį suplanavo garsus landšafto architektas Peteris Lene, vaikštinėsime pagrindine miesto pėsčiųjų alėja – Promenada, kurioje gausu kavinių, restoranų ir vilų neeiliniais fasadais. Vyksime prie seniausio miesto įtvirtinimo – Gerhardo forto, kuriame kadaise buvo kareivinės. Jei turėsime galimybę, dalyvausime ekskursijoje po fortą. Sportiškiausieji iš mūsų, įveikę 308 laiptus, pasikels į 68 metrų aukštį siekiantį Svinouiscio švyturį, iš kurio atsiveria nuostabi panorama į jūrą ir miestą. Vakare grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

5 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie jūros*, o pageidaujantieji vyks į Ščeciną – miestą, įsikūrusį ant Oderio upės krantų, kuris iš skirtingų istorinių periodų ir nuolat besikeitusių monarchų paveldėjo tikrą architektūrinį kratinį. Čia nuo seno buvo ir tebėra reikšmingas uostas, aptarnaujantis ne tik upių, bet net ir vandenynų laivus. Vaikščiodami po miestą matysime baltąją miesto gulbę žaliais stogais – Pamario kunigaikščių pilį, Septynių apsiaustų bokštą – buvusį kalėjimą, Prūsų priesaikos bokštą, sukonstruotą tik XX a. pirmoje pusėje, raudonplytę rotušę ir įspūdingo dydžio Šv. Jokūbo katedrą, galinčią sutalpinti daugiau nei 10 tūkstančių tikinčiųjų. Laisvu laiku savarankiškai patyrinėsime įdomius miesto kampelius. Vakare grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

6 diena. Po pusryčių per Lenkiją keliausime namo. Vėlai vakare pasieksime Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: Kelionė autobusu; 5 nakvynės viename viešbutyje su pusryčiais; Kelionės vadovo paslaugos; Ekskursinė programa; Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: Papildomos pasirenkamos ekskursijos * ~ 50 EUR (perkant išanksto) ; Bilietai į mokamus objektus  ir vietinių gidų paslaugos ~ 120  PLN (Lenkijos zlotai) ; Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; kurorto mokestis 12 PLN (mokama viešbutyje).

PASTABOS: Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje; Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; Priemoka už vienvietį kambarį 100 EUR.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2300 km

Išvykimo iš Lietuvos laikai:
04:00 Vilnius, Spaudos rūmai, Laisvės pr.,60
05:15 Kaunas, Mega, degalinė Circkle K

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus