(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)

Kelionės atmintinė Lenkija
7d.
Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)Poilsis prie Baltijos jūros : Lenkija (Pomeranijoje)
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją.  Pakeliui užsuksime į Neboruvą, kur pamatysime Radvilų rūmus, apsuptus anglišku ir prancūzišku parkais. Rūmuose atkurtas Radvilų laikus menantis interjeras. Vakare atvykstame į viešbutį pajūryje.

2 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros. (*). Pageidaujantieji keliaus į vasaros muzikos sostinę – Kamien Pomorską. Šis miestas buvo Pomeranijos dvasinė sostinė ir vyskupų rezidencija nuo XII a. Dažnai savo rezidenciją čia atkeldavo ir Grefų dinastijos kunigaikščiai. Aplankysime vienintelį Lenkijoje Katedros kompleksą, kurį sudaro net dešimt pastatų. Vykstame į Voliną – didžiausią Lenkijos salą. Volino nacionaliniame parke saugoma nuostabaus grožio skardžių pakrantė ir jūriniai ereliai. Aplankysime žinomiausius skardžius - Krabų kalną ir Gosan, nuo kurių atsiveria vaizdai į jūrą ir Svinouiscės miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje. Nakvosime viešbutyje prie jūros.

3 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji vyks į Ščeciną, įsikūrusį ant Oderio upės krantų. Nuo seno tai buvo ir yra svarbus Lenkijos uostamiestis. Jis aptarnauja ne tik upių, bet ir vandenynų laivus. Vaikščiodami po miestą matysime Pamario kunigaikščių pilį, Septynių apsiaustų bokštą - vienintelę išlikusią viduramžių miesto įtvirtinimų dalį, Prūsų priesaikos bokštą, Rotušę, Šv. Jokūbo katedrą. Laisvu laiku savarankiškai pasivaikščiosime po miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

4 diena. Po pusryčių  ilsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji važiuos į Svinouiscę –  vienintelį miestą Lenkijoje, įsikūrusį salose. Tik trys iš jų yra gyvenamos, kitose karaliauja paukščiai ir gyvūnai. Kelsimės vietiniu keltu į Uznam salą. Apžvalginiu laivu plauksime Oderio upe: stebėsime kormoranų buveines, matysime uostą, miesto rotušę, švyturį, praplauksime pro miesto simboliu tapusį navigacinį malūną. Vėliau pasivaikščiosime po miesto parką, kurį  suplanavo garsus landšafto architektas Peteris Lenne, praeisime pagrindine miesto pėsčiųjų alėja - Promenada, kurioje gausu kavinių, restoranų, įdomios architektūros vilų.  Vyksime prie Gerhardo forto - esant galimybei, dalyvausime ekskursijoje po fortą. Turintieji jėgų, galės užlipti į 65 m. aukščio Svinouiscės švyturį, iš kurio atsiveria nuostabi panorama į jūrą ir miestą. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

5 diena. Po pusryčių ilsėsimės prie jūros (*). Pageidaujantieji vyks į Pomeranijos žemes Vokietijoje. Aplankysime unikalų technikos muziejų, įsikūrusį buvusioje slaptoje raketų gamyklos elektrinėje. Važiuosime prie senojo cistersų vienuolyno, kur buvo palaidota Ldk Jogailos anūkė Ona. Šalimais lankysime senąjį žvejų kaimą Vyką, įsikūrusį prie upės Ryk ir Baltijos jūros. Vėliau vyksime į Hanzos sąjungos miestą – Greifsvaldą, kur aplankysime senamiesčio aikštę su puikia gotikine Rotuše. Pasivaikščiosime prie senojo universiteto pastatų ir gotikinių bažnyčių. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje prie jūros.

6 diena. Po pusryčių poilsis prie jūros. Nakvynė viešbutyje prie jūros.

7 diena. Po pusryčių keliausime per Lenkiją namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: Kelionė autobusu; 6 nakvynės viename viešbutyje su pusryčiais; Kelionės vadovo paslaugos; Ekskursinė programa; Kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: Papildomos pasirenkamos ekskursijos * ~ 50 EUR (perkant išanksto) ; Bilietai į mokamus objektus  ir vietinių gidų paslaugos ~ 120  PLN (Lenkijos zlotai) ; Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; kurorto mokestis 12 PLN (mokama viešbutyje).

PASTABOS: Išsamesnė informacija pateikiama kelionės atmintinėje; Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; Priemoka už vienvietį kambarį 120 EUR.

Kelionės metu nuvažiuojama ~ 2300 km

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus