(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)

spausdinti programąKelionės atmintinė Lenkija
7d.
Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)
Rezervuoti

Kelionės programa

NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE RENUSZ http://www.renusz.com.pl/en/

1 diena. Rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į „Vilko guolį“ - Antrojo Pasaulinio karo metu buvusią Hitlerio būstinę. Apžvalginės ekskursijos metu susipažįstame su bunkerių sistema, nepavykusio pasikėsinimo prieš Hitlerį istorija. Vėliau vykstame į Šv. Lipkos vienuolyną – Šiaurės rytų Lenkijos baroko perlą. Pastatytas XVII a. ansamblis skendi žalumoje ir stebina freskomis, akmeninėmis skulptūromis, kalvystės darbais. Vertingiausi – barokiniai vargonai. Jiems grojant atrodo, lyg grotų visas simfoninis orkestras – girdisi smuikų, trombonų, kontrabosų garsai. Vykstame į nakvynės vietą  viešbutį prie jūros.

2 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros, o pageidaujantieji vyks į Gdynę, Sopotą, Olivą*. Pasivaikščiosime Gdynės krantine, užlipsime į  burlaivį, apžiūrėsime karinį laivą. Galėsime aplankyti Jūros muziejų-akvariumą. Vėliau važiuosime į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Pasivaikščiosime ilgiausiu (511 metrų) Baltijos jūros molu, pagrindine miesto Monte Cassino alėja. Apžiūrėsime XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros, o pageidaujantieji vyksta į seną šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską*. Pasivaikščiosime po Gdansko senamiestį: matysime  Aukštutinius,  Auksinius ir Žaliuosius vartus, uosto krantinę ir centrinę Ilgojo turgaus gatvę, atlikusią  pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontaną, liudijantį miesto ryšį su jūra, Artūro rūmus, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčią, stebinančią savo dydžiu ir aukščiu. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros. Pageidaujantieji keliaus į Lebą*. Važiuosime į Slovinski nacionalinį parką, kuriame 40 m aukštį viršijančios kopos yra didžiausios smėlio kopos Europoje. Šias „judančias“ ir savo formą nuolatos keičiančias kopas iš vienos pusės skalauja Baltijos jūros, iš kitos – Lebsko ežero bangos. Pasivaikščiosime pažintiniu taku. Esant galimybei plauksime laiveliu Lebsko ežeru. Vėliau aplankysime Lenkijos Prezidentų garbės alėją Leboje. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių vėl ilsimės prie jūros. Pageidaujantieji važiuos į Fromborką, Štuthofą, Stegną*. Keliausime į Fromborką, kuriame gyveno ir dirbo žymus astronomas Mikalojus Kopernikas. Pamatysime  nuostabią Katedrą, kuria žavėjosi ir Vytautas Didysis. Aplankysime vyskupų rezidenciją. Esant galimybei, plaukiame laivu į Krynicą Morską. Vėliau važiuosime į Štuthofo koncentracijos stovyklą, kurią rašytojas Balys Sruoga aprašė savo romane „Dievų miškas“. Aplankysime Stegnos XVII a. fachverkinę bažnyčią. Grįšime  į nakvynės vietą viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių vėl poilsis prie jūros. Pageidaujantieji važiuos į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Apžiūrime vieną didžiausių viduramžių Europos pilių, užimančią net 20 hektarų plotą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių per Lenkiją iškeliausime namo. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos;  ekskursinė programa;  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA: papildomos pasirenkamos ekskursijos * bei pramogos; bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 200  PLN (Lenkijos zlotai); medicininių išlaidų draudimas kelionės metu; 6 vakarienės.

PASTABOS: išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje; objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; priemoka už vienvietį kambarį - 100 EUR.

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2300 km.

 

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus