(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)

Kelionės atmintinė Lenkija
7d.
Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)Poilsis prie Baltijos jūros (Lenkija)
PIRKTI DABAR

Kelionės programa

NAKVYNĖS 3* VIEŠBUTYJE RENUSZ http://www.renusz.com.pl/en/

1 diena. Rytą išvykstame iš Lietuvos. Keliaujame per Lenkiją į Malborką – buvusią kryžiuočių ordino sostinę. Apžiūrime vieną didžiausių viduramžių Europos pilių, užimančią net 20 hektarų plotą. Joje buvo kalinamas Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis. Vykstame į nakvynės vietą  viešbutį prie jūros.

2 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros, o pageidaujantieji vyksta į seną šiaurės Lenkijos uostamiestį Gdanską*. Pasivaikščiosime po Gdansko senamiestį: matysime  Aukštutinius,  Auksinius ir Žaliuosius vartus, uosto krantinę ir centrinę Ilgojo turgaus gatvę, atlikusią  pagrindinio miesto turgaus vaidmenį, Neptūno fontaną, liudijantį miesto ryšį su jūra, Artūro rūmus, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų susirinkimai, Šv. Marijos bažnyčią, stebinančią savo dydžiu ir aukščiu. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

3 diena. Po pusryčių vėl poilsis prie jūros. Pageidaujantieji važiuos į Bytuvą, Šymbarką, Žukovą*. Keliausime į Bytuvą, kuris buvo įkurtas Kryžiuočių ordino pasienyje. Čia lankysime Vakarų kašubų muziejų, įsikūrusį įspūdingoje pilyje. Vėliau važiuosime į Šymbarką. Kartūzų edukaciniame centre matysime didžiausią pasaulyje pianiną, apverstą namą ir ilgiausią, iš vieno medžio kamieno pagamintą stalą. Žukove lankysime vienuolių norbertiečių kompleksą -  Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią ir vienuolyną. Bažnyčioje išliko Antverpeno meistrų darbo vėlyvosios gotikos altorius. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

4 diena. Po pusryčių vėl ilsimės prie jūros. Pageidaujantieji važiuos į Fromborką, Štuthofą, Stegną*. Keliausime į Fromborką, kuriame gyveno ir dirbo žymus astronomas Mikalojus Kopernikas. Pamatysime  nuostabią Katedrą, kuria žavėjosi ir Vytautas Didysis. Aplankysime vyskupų rezidenciją. Vėliau važiuosime į Štuthofo koncentracijos stovyklą, kurią rašytojas Balys Sruoga aprašė savo romane „Dievų miškas“. Aplankysime Stegnos XVII a. fachverkinę bažnyčią. Grįšime  į nakvynės vietą viešbutyje.

5 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros, o pageidaujantieji vyks į Gdynę, Sopotą, Olivą*. Pasivaikščiosime Gdynės krantine, užlipsime į  burlaivį, apžiūrėsime karinį laivą. Galėsime aplankyti Jūros muziejų-akvariumą. Vėliau važiuosime į Sopotą – garsiausią Lenkijos pajūrio kurortą. Pasivaikščiosimu ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūros molu, pagrindine miesto Monte Cassino alėja. Apžiūrėsime XII a. Olivos katedrą, garsėjančią savo įspūdingais vargonais. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

6 diena. Po pusryčių ilsimės prie jūros. Pageidaujantieji keliaus į Kvydziną, Pelpliną, Gdansko Starogardą*. Važiuosime į Kvydziną, ten aplankysime kryžiuočių pilį - didelį pastatų kompleksą, jungiantį pilį, Katedrą ir senovinį fortą. Užsuksime į Pelpiną - nedidelį miestelį, kurio įdomiausias objektas – buvusio cistersų vienuolyno ansamblis. Vėliau vyksime į Gdansko Starogardą, kuriame svarbiausias senovės palikimas – Šv. Motiejaus bažnyčia, pastatyta  XIV – XV a. Grįšime į nakvynės vietą viešbutyje.

7 diena. Po pusryčių per Lenkiją iškeliausime namo. Pakeliui aplankysime Šv. Lipkos barokinį ansamblį: bažnyčią ir jėzuitų vienuolyną. Kai vienuolis groja vargonais - didžiausią įspūdį palieka judančios figūros. Atvyksime į Gižicką, buvusią prūsų gyvenvietę, apžiūrėsime pilies liekanas, pasukamą tiltą, Šv. Brunono paminklą, pastatytą jo žūties vietoje. Vėlai vakare grįšime į Lietuvą.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

kelionė autobusu; 6 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos;  ekskursinė programa;  kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

papildomos pasirenkamos ekskursijos * bei pramogos; bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 200  PLN (Lenkijos zlotai);

medicininių išlaidų draudimas kelionės metu;

6 vakarienės.

PASTABOS:

 

  • išsamesnė informacija teikiama kelionės atmintinėje;
  • objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali keistis;
  • muziejuose  ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda;
  • priemoka už vienvietį kambarį - 100 EUR.

 

Kelionės metu nuvažiuosime ~ 2300 km.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus