(+370) 5 275 17 97
Kelionės paieška Paieška
Išvykimo laikai ir vietos
Kelionės paieška
Paieška
Kalvarijų g. 14, 09309 Vilnius
Darbo laikas
8.15 - 18.00
info@kelioniulaikas.lt
Susisiekite
Gaukite naujienas
Norėdami gauti naujienas bei akcijas įveskite savo el. pašto adresą:
Užsisakyti
Lėktuvų bilietai
Kelionės internetu

ŠTIRIJOS PILYS, Štrudelis ir dar ko širdis geidžia...

spausdinti programą Austrija
5d.
Rezervuoti

Kelionės programa

1 diena. Anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją , Austriją. Atvykstate į viduramžių miestelį-Hartbergą. Ekskursija po miestelį iš kurio vykstate į gamtos parką. Čia yra galimybė užsakyti austrišką sriuba su duona.

Taip pat pamatysite kaip dekoruoja meduolius ir gausite meduolį dovanų. Vėliau vykstate į Šokolado manufaktūrą kur turėsite šokolado degustaciją. Ekskursija „Viskas apie šokoladą“. Pasinerkite į šokolado pasaulį, sekite kakavos pupelės kelią nuo krūmo iki gardžiojo šokolado plytelės. Šokolado degustacija.Padegustavę šokolado vykstate į Herbešteino viduramžių pilį. Nuo XIIa. iki šių dienų pilies kompleksas priklauso Herbešteino giminei. Aplink pilį įsikūręs pats seniausias Austrijoje zoologijos sodas. Galimybė paplaukioti laiveliais ežere. Vykstate į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Pusryčiai. Aplankote žirgyną, o paskui vykstate per obuolių sodus pas ūkininką. Obuolių ir sulčių degustacija. Vėliau vykstate į Štirijos sostinę Gracą. Ekskursija po miestą, kuriame gausu renesanso ir baroko statinių, nuostabių bažnyčių, rūmų, jaukių gatvelių ir romantiškų kiemelių. Laikrodžio bokštas, kuriam po ilgų šimtmečių atiteko miesto simbolio vardas. Nesustabdomai skaičiuodamas laiką, jis duoda ženklą skambėti vienam seniausių Austrijoje varpui, nulietam dar XIV amžiuje. Italų architekto sukurti rūmai Landhaus, laikomi bene svarbiausiu šalies renesanso paminklu. Didžiausias pasaulyje arsenalas, kuriame eksponuojama 30 000 ginklų kolekcija. Aplankysite didingą Burgo pilies kompleksą, kuris turėjo pakeisti kadaise stovėjusią Šlosbergo pilį. Užkilę į Šlosbergo kalną, galėsite pasigrožėti nuostabia senamiesčio panorama, kuri byloja apie ilgą miesto klestėjimą. Laisvas laikas. Išvykimas iš Graco. Vykstate į terminius baseinus, esančius Bad Walersdorfe.  Maudynės baseinuose. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Pusryčiai.  Vykstate į vieną gražiausių ir galingiausių Austrijos pilių – Riegersburgą. Pilis pirmą kartą buvo paminėta XII-ame amžiuje ir nuo to laiko nei vienas priešas nepajėgė užimti šio galingo statinio.  Pasikėlimas į kalną, ant kurio stūkso Riegersburgo pilis. Keliaujate į stručių ūkį, kur yra galimybė išsikepti štrudelį - austrišką pyragą. Kol keps šrudelis apžiūrėsite fermą. O paskui galėsite paragauti savo iškepto štrudelio su mėgstamu gėrimu. Vykstate link Čekijos. Nakvynė viešbutyje Čekijoje

5 diena. Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją, Lietuvą. Vėlai vakare grįžtate į namus.

Papildoma informacija

REIKALINGI DOKUMENTAI:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas  turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. po kelionės pabaigos

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė mažu autobusu

4 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose

Ekskursinė programa

Kelionės vadovo paslaugos

Kelionės dokumentų sutvarkymas

PASTABOS:

Mokamiems objektams reikia turėti ~40  EUR

Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.

Muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Ši svetainė naudoja slapukus Slapukai naudojami tam, kad būtų užtikrintas interneto svetainės tinkamas veikimas.
Sutinku Daugiau apie slapukus